Ela Davetiye

Ela davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Ela Davetiye Modelleri

En güncel davetiye modelleri arasında Sade, Siyah zarflı, Şeffaf, Mühürlü, Krem zarflı,  Lazer kesimli, Yeşil zarflı, Kraft zarflı,  Hasır ipli, Altın yaldızlı, Mermer desenli, Geometrik desenli, Çiçekli davetiye modelleri yer almaktadır. Şeffaf, Mühürlü, Mermer desenli, Geometrik desenli davetiye modelleri de 2020 sezonunun en çok tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Püsküllü davetiye modelleri arasında 74758, 52514 modelleri yer almaktadır.

Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında sade, geometrik, mermer desenli, mühürlü, ikili ve şeffaf davetiye modelleri gelmektedir. Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı pendik davetiye sayfasında yer almaktadır. 

En çok satan davetiyeler arasında 30369 ve 52544 davetiye modelleri yer almaktadır. En çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Siyah davetiye modelleri arasında 74758 ve 74762 modelleri arasında yer almaktadır. Düğün davetiyeleri, kampanyalı, uygun davetiye modelleri, birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini davetiye pendik sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. Ucuz davetiye modelleri arasında 74761, 74768, 74774, 74775 modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Bordo renk davetiye modeller arasında 52551, 52569, 74764 modeller en çok satan modeller arasında yer almaktadır. 

En Çok Satan 10 Ela Davetiye Modeli

  • Yeşil Zarflı Davetiye Modeli
  • Hasır İpli Davetiye Modeli
  • Gelin Damat Temalı Davetiye Modeli
  • Siyah Zarflı Davetiye Modeli
  • Çiçekli Davetiye Modeli
  • Geometrik Desenli Davetiye Modeli
  • Resimli Davetiye Modeli
  • Kraft Zarflı Davetiye Modeli
  • Rustik Davetiye Modeli
  • Vintage Davetiye Modeli

Düğün Davetiye Modelleri

Davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiyesi modelleri sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan davetiye modelleri yer almaktadır. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye fiyatları için doğru adrestesiniz.

Davetiye modelleri arasında Nova, Flora, İklim, Liva, Ela, Erdem, Ekonom, Wedding, Liva, Elite, Butiqline, Flora, Polen Ekoline davetiye katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arasında yer almaktadır.  Bu kataloglarda genelde Şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz.

Davetiye Siparişi

Yüzlerce düğün ve nişan davetiyesi modellerini bünyesinde bulunduran web sitemizde düğün ve nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, sünnet davetiyesi modelleri ile kaliteli ve ekonomik çözümleri bir arada sunmaktadır. Düğün davetiyesi modelleri arasından mutlaka isteğinize uygun ürünü bulacaksınız. 

Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler, siz aksini belirtmediğiniz sürece, ürünün resmindeki orjinal baskı rengi ile basılarak sizlere gönderilmektedir. Davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz altın varak yaldız, gümüş varak yaldız, uygulamaları ilave baskı ücretine tabi olup ürün adetine göre değişmektedir.

Tüm görüş öneri ve talepleriniz için Hafta içi ve Cumartesi günü 09:00 – 19:30  Pazar günü 12:00 – 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden veya pendik davetiye instagram adresimizden davetiye modelinin resmini ve adetini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz. WhatsApp Sipariş: 0554 857 51 76

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum