Menü Kapat

Armoni Davetiye

Armoni Davetiye Modelleri

Armoni Davetiye modellerimizi oldukça sade davetiye modelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Özellikle altın varak baskılı ve gümüş varak baskılı tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Kişiye özel alışılmışın dışında, sadece mutlu anlarınızı, yıllar sonra beraber hatırlayacağımız anılara dönüştüreceğimiz davetiye kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Davetiye Modelleri ve Siparişi

Davetiye modelleri arasında Kraft İpli, Şeffaf, Vintage, Retro, Lazer Kesimli, Kurdeleli, Kadife Davetiye modelleri bulunmaktadır. Ayrıca Kalpli, Bisikletli, Vosvoslu, Ferman Şeklinde, Gelin Damat, Karikatürlü ve bir çok farklı seçeneklerde özel davetiyeler bulunmaktadır. En güncel davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilir ve online olarak 0554 857 51 76 WhatsApp hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

En Çok Satan Armoni Davetiye Modelleri

En çok satan davetiye modelleri arasında19304, 19319, 19335 davetiye modelleri gelmektedir. Bu davetiye modelleriimiz özellikle gümüş ve altın varak baskılı modellerden oluşmaktadır. Mutlu çiftlerin düğün ve nişan davetiyesi olarak en çok tercih ettiği davetiye modelleridir. Alışılmışın dışında her zaman sade model olarak güncelliğini koruyan kendine has özgün tasarımlarıyla ön plana çıkmayı başarmıştır.Kullanılan kağıt gramajları kalın ve desenli olup, İç baskı kartındaki özellik zarf modellerine de yansımıştır. Özellikle püskül, boncuk gibi aksesuarlar davetiyelerdeki tasarıma ayrı bir anlam katmıştır.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum