Menü Kapat

Butiqline Davetiye

Butiqline davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. Web sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Web sitemizde gelin ve damatlı, çiçekli, sade ve şık, lazer kesimli, değişik tasarımlı, özel tasarımlı, fotoğraflı, lüks, zarflı ve zarfsız, ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, kraft davetiye modelleri, kişiye özel davetiyeler, ilginç düğün davetiyeleri, şeffaf düğün davetiyeleri ve fiyatları yer almaktadır.

Ayrıca kategorimiz içerisinde vintage, otantik, retro, rustik, dijital, e-davetiye, püsküllü, kurdeleli, varak baskılı, ferman, takvimli, mermer desenli, geometrik desenli, karikatürlü ve lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır. 

Butiqline Davetiye Modelleri

Butiqline davetiye modelleri arasında kraft, kraft, sade, çiçekli, geometrik desenli, lüks, şeffaf, vintage, retro, özel tasarımlı, lazer kesimli, zarflı ve zarfsız, kurdeleli, kadife davetiye modelleri de yer almaktadır. Kadife davetiye modelleri arasında 1117, 1144 ve 1173 no’lu modeller yer almaktadır. Kare ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmış modellerimiz lüks davetiye kategorisinde yer almaktadır.

Davetiye pendik web sitemiz en güncel ve kaliteli düğün davetiye modellerini sizlere sunmaktadır. Lazer kesimli butiqline davetiye modelleri arasında 1113, 1114, 1167 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. En çok satan butiqline davetiye modelleri arasında 1115, 1135, 1153, 1155, 1174 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. Davetiye seçiminde farklı ve değişik seçenekleri sizler sunmaktayız. Bu seçenekler arasında kişiye özel ve özel tasarmlı lüks davetiye modelleri ön plan çıkmaktadır.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum