Menü Kapat

Davetiye Fiyatları Pendik

Davetiye fiyatları pendik sayfamızdan en güncel 2020 sezonunu davetiye modellerini beğeninize sunmaktayız. Bu bakımdan dolayı yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere en güncel 2020 sezonun davetiye modellerini İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda sunmaktayız. Davetiye modelinin seçiminde kağıt kalitesi ve modeli kadar, davetiye fiyatları da önemlidir. Davetiye fiyatları uygun olan davetiye modelleri her zaman güncel davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Adeti yüksek olan davetiyelerde, davetiye fiyatı uygun olan modeller tercih edilebilmektedir. En güncel davetiye modelleri ile davetiye fiyatlarını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Özellikle 1000 adet davetiye fiyatları ekonomik olarak ve kampanyalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Kampanyalı davetiye fiyatlarımızı ucuz davetiyeler sayfamızdan inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Geometrik Desen Davetiye Fiyatları

Çiçekli Davetiye Fiyatları Pendik

İkili Davetiye Fiyatları

Şeffaf Davetiye Fiyatları Pendik

Pendik Zarfsız Davetiye Fiyatları

Mühürlü Davetiye Fiyatları Pendik

Mermer Desenli Davetiye Fiyatları

Gri Zarflı Davetiye Fiyatları Pendik

Yeşil Zarflı Davetiye Fiyatları Pendik

Gelin ve Damat Temalı Davetiye Modelleri

Davetiye Fiyatları

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine pendik davetiye olarak hizmet vermekteyiz. Davetiye fiyatları en güncel ve ekonomik davetiye modeller ile hizmetinizdeyiz.  Davetiye sipariş verme işini sorunsuz hale getirmek artık çok kolay. İstanbul Pendik’teki mağazamızdan düğün, nişan, nikah, mühürlü, kadife, lazer kesimli, geometrik desenli, mermer desenli, zarfsız, gri zarflı, altın yaldızlı, karikatürlü, gelin ve damat temalı, takvimli, bisikletli, kız kuleli, aydıngerli, şeffaf, istanbul manzaralı, çiçekli, hasır ipli, kraft zarflı, sade ve lüks davetiye fiyatlarını sizlere sunmaktayız. 

Kişiye özel davetiyelerde diğer davetiyelere göre kullanılan aksesuara ve kağıt cinsine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Özel Tasarım Davetiye hazır davetiye modellerine göre biraz daha maliyetli olabilmektedir. Davetiyede kullanılan aksesuarın çeşidine göre fiyata farklılıkları olmaktadır. Davetiyenin boncuklu, çiçekli, kraft ipli ya da kurdeleli olması, fiyatını arttıran faktörledir. Davetiye fiyatlarını etkileyen diğer faktör baskı çeşidi altın varak baskı veya gümüş varak baskıdır. Diğer ofset baskı çeşitlerine göre daha maliyetli bir baskı çeşitidir. Davetiye modellerinde özellikle gofre baskı yani kabartma baskı maliyetleri de diğer baskı çeşitlerine göre yüksektir. 

Sade Davetiye Fiyatları

Butiqline davetiye modelleri arasında genellikle sade düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Sade davetiye modeller genellikle yaldız baskılı ve düz renk zarflıdır. Sade davetiye fiyatları diğer davetiye fiyatlarına göre kullanılan kağıt cinsi ve bazı davetiyelerde altın yaldız varak baskısından dolayı fiyatı yüksektir. Örnek olarak gri zarflı siyah zarflı modeller ve altın yaldız varak baskılı davetiye modelleri en çok tercih edilen davetiye modelleri arasındadır. Özellikle 1112, 1116, 1117, 1122 ve 1124 nolu davetiye modelleri sade davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Siyah ofset baskılı sade davetiye modelleri, yaldız baskılı davetiye modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Bazı davetiye modellerinin zarfında baskı olduğu zaman maliyet artmaktadır. 

Özel tasarımlı davetiye fiyatlarını etkileyen en önemli etkenlerden bir tanesi olan kağıt ve zarf kalitesidir. Kağıt ve zarfın kalınlığı ve desenli olması diğer davetiyeler göre fiyatlarının yüksek olmasının sebebidir.

Butiqline Davetiye

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum