Menü Kapat
 • Davetiye Pendik
 • Davetiye Pendik
 • Davetiye Modelleri Pendik
 • Davetiye Modelleri Pendik

  Davetiye Modelleri Pendik

  Davetiye Modelleri Pendik sayfamızdan en çok satan trend modelleri inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. En çok satan davetiye modelleri arasında sade modeller ön plana çıkmaktadır. İstanbul Pendik’teki matbaamıza gelerek davetiye modellerine bakabilir ve sipariş verebilirsiniz. Web sitesi olan Davetiye Pendik en güncel düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdedir. Mühürlü Davetiye Modelleri arasında en çok satan 9192, 9193, 9218 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. 

  Şeffaf Davetiye Modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9215, 9217, 9221, 9222, 9223 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Sade davetiye modelleri arasında en çok tercih edilen davetiye modelleri arasında  Liva Lüks Davetiye, Erdem Davetiye, Sedef Davetiye, Butiqline Davetiye Katalogları ön plana çıkmaktadır. Özellikle Liva Lüks 6141 davetiye modeli en çok tercih edilen şeffaf asetatlı davetiye modelleri arasında yer almaktadır

  Davetiye Modelleri

  Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kampanyalı, yeni sezon, popüler, uygun, vintage ve reto Düğün ve Nişan davetiyeleri ile hizmetinizdeyiz. Özel tasarımlı düğün davetiyeleri ve şeffaf asetatlı, mühürlü düğün davetiyeleri ve özellikle lazer kesimli davetiyeler en çok beğenilen davetiye kategorisi içerisinde yer almışlardır. 

  Uygun davetiye modelleri arasında zarfsız düğün davetiyeleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca geometrik desenli, mermer desenli, suluboya desenli davetiye modelleri 2020 sezonun beğenilen düğün ve nişan davetiye modelleri arasında yer almaktadır. En çok satan davetiye modelleri arasında 9202, 9203, 9204 ve 9205 no’lu ekonom davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır.

  Sade Davetiye Modelleri

  Bir düğün davetiyesi ve beraberindeki ürün grubu, hayatınızın en unutulmaz günlerinden birini ön plana çıkarmaktadır. Bu, önemli konuyu gelinlerin ve damatların çoğunun şansa bırakmayacağı bir durumdur. Yani, Davetiye basılmadan önce kağıt ürünlerini görmek isteyebilirler. Düğün gününüz için kağıt, baskı teknikleri ve renkler hakkında en bilinçli kararları alabildiğinizden emin olmak istiyoruz. 

  Sade davetiye modelleri arasında en çok sade krem renk zarf, gri zarflı, lacivert zarflı, altın yaldız desenli zarflı, kadife zarflı, lazer kesim zarflı, siyah zarflı modelleri erdem, ekonom, butiqline, armoni, wedding davetiye kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz. Sade davetiye modelleri arasında 9192, 9193 ve 9218 no’lu ekonom davetiye moelleri ön plana çıkmaktadır.

  Davetiye Siparişi

  Davetiye Pendik adlı instagram adresimizden en güncel davetiye modellerini sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0532 609 56 81 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

  WhatsApp chat
  Hemen Ara
  Konum