Menü Kapat

Davetiye Modelleri Pendik

Davetiye Modelleri Pendik

Davetiye modelleri pendik sayfamızdan en çok satan davetiye modellerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. En çok satan davetiye modelleri arasında sade modeller ön plana çıkmaktadır. İstanbul Pendik’teki matbaamıza gelerek davetiye modellerine bakabilir ve sipariş verebilirsiniz. 

Davetiye pendik en güncel düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdedir. Mühürlü Davetiye Modelleri arasında en çok satan 9192, 9193, 9218 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. 

Şeffaf Davetiye Modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9215, 9217, 9221, 9222, 9223 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Sade davetiye modelleri arasında en çok tercih edilen davetiye modelleri arasında  Liva Lüks Davetiye, Erdem Davetiye, Sedef Davetiye, Butiqline Davetiye Katalogları ön plana çıkmaktadır. 

Özellikle Liva Lüks 6141 davetiye modeli en çok tercih edilen şeffaf asetatlı davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Ekonom davetiye modelleri arasında 9152, 9171, 9205 ve 9206 no’lu davetiye modelleri en çok satan davetiyeler arasınd yer almaktadır. 

Uygun Davetiye Modelleri Pendik

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kampanyalı, yeni sezon, popüler, uygun, vintage ve reto düğün ve nişan davetiyeleri ile hizmetinizdeyiz. Özel tasarımlı düğün davetiyeleri ve şeffaf asetatlı, aydıngerli, mühürlü düğün davetiyeleri ve özellikle lazer kesimli davetiyeler en çok beğenilen davetiye kategorisi içerisinde yer almışlardır. 

Uygun davetiye modelleri arasında zarfsız düğün davetiyeleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca geometrik desenli, mermer desenli, suluboya desenli davetiye modelleri 2020 sezonun beğenilen düğün ve nişan davetiye modelleri arasında yer almaktadır. En çok satan davetiye modelleri arasında 9202, 9203, 9204 ve 9205 no’lu ekonom davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır.

Mühürlü Davetiye Modelleri Pendik

Mühürlü davetiye modelleri en çok satan ve tercih edilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Ekonom mühürlü davetiye modelleri arasında 9192, 9193 ve 9218 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. 9193 no’lu davetiye modeli iç baskı kartı krem renk ve kenarları altın yaldız desenlidir. Yazıları siyah ofset baskılıdır. 

Zarf rengi yeşil renkli ve aksesuar olarak gelin ve damat isimlerinin baş harflerinin bulunduğu mühür kullanılmıştır. 9192 no’lu davetiye zarfı siyah renkli ve iç baskı kartı krem renkli ve kenarları altın yaldız desenlidir. Aksesuar olarak mühür kullanılmıştır. 9218 no’lu davetiye krem renkli zarfı bulumaktadır. Ayrıca mühürlü olarak tasarlanmıştır. İç kısmı şeffaf asetatl ve geometrik çizgilerle süslenmiştir. Yazıları altın yaldız olarak tasarlanmıştır.

Sade Davetiye Modelleri

Bir düğün davetiyesi ve beraberindeki ürün grubu, hayatınızın en unutulmaz günlerinden birini ön plana çıkarmaktadır. Bu önemli konuyu gelinlerin ve damatların çoğunun şansa bırakmayacağı bir durumdur. 

Yani, davetiye basılmadan önce kağıt ürünlerini görmek isteyebilirler. Düğün gününüz için kağıt, baskı teknikleri ve renkler hakkında en bilinçli kararları alabildiğinizden emin olmak istiyoruz. 

Sade davetiye modelleri arasında en çok sade krem renk zarf, gri zarflı, lacivert zarflı, altın yaldız desenli zarflı, kadife zarflı, lazer kesim zarflı, siyah zarflı modelleri erdem, ekonom, butiqline, armoni, wedding davetiye kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz. 

Sade davetiye modelleri arasında 9192, 9193 ve 9218 no’lu ekonom davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır. 9211 no’lu şeffaf davetiye modeli kare şeklinde gri zarflı ve zarfın iç kısmı mermer desenlidir. İç baskı kartı şeffaf asetatlı olarak tasarlanmıştır. Davetiyenin yazıları beyaz renkli basılmıştır. 

9214 ekonom davetiye modeli siyah zarflı ve iç baskı kartı altın yaldız varak baskılı çiçek desenli ve şeffaf asetatlı olarak tasarlanmıştır. Siyah zarfında gelin ve damadın isimlerinin baş harflari ve tarih bilgisi bulunmaktadır. İç kısmındaki yazılar siyah renk olarak basılmıştır.

Davetiye Siparişi

Davetiye modelleri pendik sayfamızdan en güncel davetiye modellerini sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0532 609 56 81 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum