Menü Kapat

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Davetiye modelleri ve fiyatları kategorimizde en güncel düğün davetiyesi modelleri gelmektedir. Özenle hazırlanan davetiyeniz en kısa sürede adresinize ulaştırmaktayız. Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi Liva Davetiye modellerinin bulunduğu davetiye  modellerinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca kategorimiz içerisinde Klaket davetiye, kraft davetiye, kraft ipli davetiye, sade davetiye, çiçekli devetiye, özel tasarım davetiye, lazer davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri da yer almaktadır. Konuklarınızı düğününüze davet etmek isterseniz, aşkı sembolize eden kalp figürünün kullanıldığı tasarımlara da yönelebilirsiniz.

Tüm modelleri incelemeden sakın karar vermeyin. Lüks davetiye modelleri kataloğu; birbirinden şık prestijli iyi kaliteli nişan ve düğün davetiyesi modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Aradığınız en güncel sade ve lüks düğün davetiyesi modellerini Liva lüks davetiye sayfamızda bulabilirsiniz.

Düğün konseptinize uygun bir davetiye modeli seçmeniz için uygun ve şık tasarımlı davetiyeler Butiqline davetiye kataloğundan bulabilirsiniz.

En çok beğenilen Düğün davetiyesi kategorimiz arasında Nişan ve Nikah davetiyeleri, Sünnet davetiyeleri, Kampanyalı davetiye modelleri, Yeni sezon ürünleri, Kalpli davetiye modelleri, Popüler davetiyeleri, Kraft zarflı davetiyeleri, Uygun davetiye modelleri, Renkli zarflı davetiyeleri, Vintage Davetiye Modellerini, Retro Davetiye, Şeffaf Davetiye Modellerini ve birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini Web sitemizden inceleyebilirsiniz. Davetiye arka plan seçimi yaptıktan sonra muhtemelen davetiye yazıları için karar vermeniz gereken bir sürece gireceksiniz. En çok tercih edilen davetiye fontları arasında el yazısı olan modeller gelmektedir.

Davetiye modelleri için en çok tercih edilen yazılar arasında kısa yazılar gelmektedir. Bu fontlar özel günler için hazırlanan davetiyelerde davetliler için özel bir davetiye modellerinin hazırlandığını belirtmektir. Davetiyenin adres kısmı ise daha sade itailk ve kalın yazı fontları ile yazıldığında şık bir tasarım olarak görünmektedir.

Nişan organizasyonu insanların aile arasında ya da daha kalabalık yapmayı tercih ettiği bir organizasyondur. Eğer bu özel gününüz için hatıra kalmasını istediğiniz nişan davetiyesi modellerini arıyorsanız, pastel renklerin öne çıktığı davetiyelerin bulunduğu davetiye modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

En Çok Satan Davetiye Modelleri

Web sitemizde davetiye fiyatları hakkında bilgi alabilir, tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi örnekleri bulabilirsiniz. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi en çok beğenilen ikili, geometrik desenli veya mermer desenli, mühürlü, şeffaf, lazer kesimli davetiye modeller yönünde de kullanabilirsiniz. Farklı tasarımları ile nişan ve düğün davetiyesi modelleri arasından; hareketli imajların bulunduğu ilginç çekmeli hareketli davetiye modelleri Liva Lüks davetiye kataloğunu inceleyebilirsiniz

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum