Menü Kapat

Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri kategorimiz içersinde yüzlerce davetiye örnekleri bulunmaktadır. 2020 yılının Davetiye modelleri arasıda özel tasarımlı davetiyeler, lüks davetiye modelleri, ucuz davetiye modelleri, karikatürlü davetiye, şık düğün davetiyeleri ve çok sayda davetiye tasarımını kolaylıkla inceleyebilirler.  Web sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun 2020 yılını en güncel düğün ve nişan davetiyesi örneklerini bulabilirsiniz. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi fotoğrafınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. 

Ayrıca Davetiye Pendik instagram sayfamızda Kraft davetiye, Kraft ipli davetiye, Sade davetiye, Şeffaf davetiye, Çiçekli devetiye, Özel tasarım davetiye, lazer davetiyelerin bulunduğu modeller de yer almaktadır. Web sitemiz 2020 yılının en güncel  düğün ve nişan davetiye  modelleri ile sizlere hizmet veriyor. Kaliteli ve hesaplı düğün davetiye modellerini İstanbul Pendik’deki mağazamızdan veya online olarak siparişrinizi alarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. Düğün Davetiyeleri, Sünnet Davetiyeleri, Nişan davetiyeleri öne çıkan kategoriler arasında yer almaktadır. Kategorimizi incelediğinizde davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve uygun davetiye fiyatlarını inceleyerek davetiye sipariş verebilirsiniz. 

Davetiye Modelleri Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaamızda hazırlıyoruz.

 İstanbul Pendik’teki matbaamızın web sitesi olan Davetiye Pendik en güncel düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca Davetiye Pendik adlı instagram adresimizden en güncel davetiye örneklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0532 609 56 81 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan organizasyonu insanların aile arasında ya da daha kalabalık yapmayı tercih ettiği bir organizasyondur. Eğer bu özel gününüz için hatıra kalmasını istediğiniz nişan davetiyesi modellerini arıyorsanız, pastel renklerin öne çıktığı davetiyeleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca düz renkli sade düğün davetiye modelleri en çok beğenilen Nişan davetiyesi modelleri arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum