Menü Kapat

Davetiye Modelleri

Ekonom Davetiye 9182, Yeşil Yapraklı, Geometrik Desenli Davetiye

Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri kategorimiz içersinde yüzlerce davetiye örnekleri bulunmaktadır. 2020 yılının Davetiyeleri arasında özel tasarımlı davetiyeler, lüks, ucuz davetiye, karikatürlü, şık düğün davetiyeleri ve çok sayda davetiye tasarımını kolaylıkla inceleyebilirler.  Web sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun 2020 yılını en güncel düğün ve nişan davetiyesi örneklerini bulabilirsiniz. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi fotoğrafınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. 

Davetiye Pendik instagram sayfamızda Kraft davetiye, Kraft ipli davetiye, Mühürlü, Mermer Desenli, Gri Zarflı, Sade davetiye, Şeffaf davetiye, Çiçekli devetiye, Özel tasarım davetiye, lazer davetiyelerin bulunduğu modeller de yer almaktadır. Web sitemiz 2020 yılının en güncel  düğün ve nişan davetiyeleri ile sizlere hizmet veriyor. Kaliteli ve hesaplı düğün davetiyeleri İstanbul Pendik’deki mağazamızdan veya online olarak siparişinizi alarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. Düğün ve Nişan davetiyeleri öne çıkan kategoriler arasında yer almaktadır. Kategorimizi incelediğinizde davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve uygun davetiye fiyatlarını inceleyerek davetiye sipariş verebilirsiniz. 

Elite Düğün Davetiyeleri

Elite düğün davetiyeleri arasında en çok satan ve beğenilen davetiyeler arasında yeni sezon ipli ve ikili modeller gelmektedir. Düğün ve nişan davetiyeleri olarak tasarlanmış ürünler çiçekli, mermer desenli, geometrik ve suluboya desenli olarak tasarlanmış olup aksesuar olarak hasır ip kullanılmıştır.

Ekonom Davetiye Modelleri

Ekonom düğün davetiyeleri arasında en çok satan ve beğenilen davetiyeler arasında yeni sezon ipli ve ikili modeller gelmektedir. Düğün ve nişan davetiyeleri olarak tasarlanmış ürünler çiçekli, mermer desenli, geometrik ve suluboya desenli olarak tasarlanmış olup aksesuar olarak hasır ip kullanılmıştır.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaamızda hazırlıyoruz.

İstanbul Pendik’teki matbaamızın web sitesi olan Davetiye Pendik en güncel düğün davetiyeleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca Davetiye Pendik adlı instagram adresimizden en güncel davetiye örneklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0532 609 56 81 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz

Wedding Davetiye 8409, Mavi ve Pembe Suluboya Desenli Davetiye

Wedding düğün davetiyeleri arasında en çok satan ve beğenilen davetiyeler arasında yeni sezon ipli ve ikili modeller gelmektedir. Düğün ve nişan davetiyeleri olarak tasarlanmış ürünler çiçekli, şeffaf, mühürlü, krem renkli, sade, gri zarflı, bordo zarflı, lazer kesimli, altın yaldız varak baskılı, tuğralı, mermer desenli, geometrik ve suluboya desenli olarak tasarlanmış olup aksesuar olarak hasır ip kullanılmıştır.

Nişan organizasyonu insanların aile arasında ya da daha kalabalık yapmayı tercih ettiği bir organizasyondur. Eğer bu özel gününüz için hatıra kalmasını istediğiniz nişan davetiyelerini arıyorsanız, pastel renklerin öne çıktığı davetiyeleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca düz renkli sade düğün davetiye modelleri en çok beğenilen Nişan davetiyesi modelleri arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum