Davetiye Örnekleri Pendik

Davetiye örnekleri pendik sayfamızda abartıdan uzak sade ve şık düğün davetiyelerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Lüks, mühürlü, şeffaf, mermer ve geometrik desenli, çiçekli, dijital davetiye ve kraft davetiye, 2021 yılının en beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Pendik davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. En çok satan kadife davetiye modelleri arasında 3705 no’lu model olan bordo renkli kadife davetiye modelidir. 50592 no’lu lacivert kadife davetiye modeli beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Web sitemizde değişik, farklı, ilginç, modern, orjinall, geometrik, mermer desenli, geometrik desenli, zarflı, kendinden zarflı, vintage, retro. otantik, rustik, kraft zarflı davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca en davetiye, nikah ve nişan davetiye örnekleri web sitemizde yer almaktadır

2021 Davetiye Örnekleri Pendik

En çok satan mermer desenli davetiye modelleri arasında 9142, 9152, 9165, 9171, 9228 ve 9243 nolu düğün davetiye modelleri gelmektedir. Mermer desenli düğün davetiyeleri kendinden zarflı ve zarfsız olarak imal edilmiştir. İç ve dış kısmında siyah ve gri renklerde mermer desenlerin olduğu düğün davetiye modelleri isim pencereli ve yaldız baskılı olarak tasarlanmıştır.

Geometrik davetiye modelleri arasında 9196, 9197 ve 9201 nolu davetiye modelleri en çok beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Butiqline sade davetiye modeller arasında 1119, 1122, 1124, 1134, 1136, 1146 nolu davetiye modelleri sade davetiye modeller arasında yer almaktadır.

Sade Davetiye Örnekleri

Davetiye sayfamızda abartıdan uzak hem de oldukça romantik bir davetiye modelleri bulabilirsiniz. Sade, çiçekli davetiye modelleri ve kraft davetiye modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır. Sedef Davetiye kategorimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Pendik Davetiye web sitemizde oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi ekledik. Sizlere hitap eden ve beğeninizi kazanacak yüzlerce davetiye tasarımını kolaylıkla Stylish Davetiye kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca davetiye pendik sayfamızda uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri bulunmaktadır.

Mühürlü Davetiye Örnekleri

En beğenilen mühürlü ekonom davetiye örnekleri olan 9192, 9193 ve 9218 no’lu davetiye modelleri  yer almaktadır. Genellikle dış kısmı sade siyah zarflı, yeşil zarflı ve krem zarflı olarak tasarlanmıştır. İç kısmı krem renkli sade baskı kartı veya şeffaf pvc olarak imal edilmiştir. Davetiye iç kısmı siyah ofset baskılı veya altın yaldız varak baskılı olarak tasarlanmış lüks davetiye modelleridir.

Hemen Ara
Konum