Menü Kapat

Davetiye Örnekleri Pendik

Davetiye Örnekleri Pendik

Davetiye örnekleri pendik sayfamızda abartıdan uzak hem de oldukça romantik bir davetiye modelleri bulabilirsiniz. Sade, çiçekli davetiye modelleri ve kraft davetiye modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır. Kategorimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. En çok satan kadife davetiye modelleri arasında 3705 no’lu model olan bordo renkli kadife davetiye modelidir. 50592 no’lu lacivert kadife davetiye modeli beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Web sitemizde oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi ekledik. Sizlere hitap eden ve beğeninizi kazanacak yüzlerce davetiye tasarımını kolaylıkla web sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Pendik Davetiye web sitemizde Uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri örnekleri bulunmaktadır

Davetiye Örnekleri

En çok satan mermer desenli davetiye modelleri arasında 9142, 9152, 9165, 9171, 9228 ve 9243 nolu düğün davetiye örnekleri gelmektedir. Mermer desenli davetiye örnekleri kendinden zarflı ve zarfsız olarak imal edilmiştir. İç ve dış kısmında siyah ve gri renklerde mermer desenlerin olduğu düğün davetiye modelleri isim pencereli ve yaldız baskılı olarak tasarlanmıştır.

Geometrik davetiye modelleri arasında 9196, 9197 ve 9201 nolu davetiye modelleri en çok beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Butiqline sade davetiye modeller arasında 1119, 1122, 1124, 1134, 1136, 1146 nolu davetiye modelleri sade davetiye modeller arasında yer almaktadır.

Sade Davetiye Örnekleri

Davetiye sayfamızda abartıdan uzak hem de oldukça romantik bir davetiye modelleri bulabilirsiniz. Sade, çiçekli davetiye modelleri ve kraft davetiye modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır. Sedef Davetiye kategorimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.  Pendik Davetiye web sitemizde oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi ekledik. Sizlere hitap eden ve beğeninizi kazanacak yüzlerce davetiye tasarımını kolaylıkla Stylish Davetiye kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Davetiye Pendik sayfamızda uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye örnekleri bulunmaktadır.

Mühürlü Davetiye Modelleri

Mühürlü davetiye modelleri arasında  ekonom davetiye modelleri olan 9192, 9193 ve 9218 nolu davetiye modelleri  beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Genellikle dış kısmı sade siyah zarflı, yeşil zarflı ve krem zarflı olarak tasarlanmıştır. İç kısmı krem renkli sade baskı kartı veya şeffaf pvc olarak imal edilmiştir. Davetiye iç kısmı siyah ofset baskılı veya altın yaldız varak baskılı olarak tasarlanmış lüks davetiye modelleridir.

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum