Menü Kapat

Davetiye Pendik

 • Davetiye Pendik
 • Davetiye Pendik
 • Davetiye Pendik

  Davetiye pendik sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Düğün davetiyeleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli, sade, kalpli, özel kesimli ve kraft davetiye modelleri dönemin trend davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi web sayfamızda bulunan sade ve özel tasarımlı modellerin bulunduğu davetiye modellerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde sade davetiye, püsküllü davetiye, özel tasarım davetiye, lazer kesimli, mermer desenli, kadife davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri da yer almaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. 

  Davetiye Modelleri

  Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye modeli için doğru adrestesiniz. Davetiye Pendik web sitemizde en uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz davetiye modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında Flora, Nova, Polen Ekoline, Sedef, Erdem, Armoni, Butiqline, Elite, Ela, Liva, Liva Lüks, Stylish, Wedding, İklim, katalogları bulunmaktadır. Sizde kaliteli ve  uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka web sitemizi sitemizi ziyaret etmelisiniz. Davetiyede yer alacak metnin okunaklı olması son derece önemlidir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi davetiyenin modeli, zarfı ve kağıt cinsidir. Bu faktörler sayesinde en kaliteli ve hoş düğün davetiyesi kolaylıkla belirlenecektir. 

  Ucuz Davetiye Modelleri

  Lazer Kesimli Davetiye Pendik

  Kadife Davetiye Pendik

  Davetiye Fiyatları

  Davetiye Pendik sayfamızda en güncel ve uygun düğün ve  nişan davetiye modellerini sizlere sunmaktayız. Bu sayfamıda genelde şeffaf, mühürlü, mermer desenli, geometrik desenli, isim pencereli, kadife, hasır ipli, kalpli, lazer kesimli, lüks, sade, ikili, gri zarflı, siyah zarflı, lacivert zarflı, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Bu davetiye modelleri nişan ve düğün davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı seçenekleri oluşturmaktadır.Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi davetiyenin modeli, zarfı ve kağıt cinsidir. Davetiyede yer alacak metnin okunaklı olması son derece önemlidir. Bu faktörler sayesinde en kaliteli ve hoş düğün davetiyesi kolaylıkla belirlenecektir. Davetiye pendik kategorisinde hasır ipli, kraft kağıtlı, varak baskılı, kalpli, tuğralı, vavlı, fotoğraflı, vintage, retro, parmak izli, lazer kesimli, ve özel tasarımlı davetiye modelleri yer almaktadır. Karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. 

  Mühürlü Davetiye Modelleri

  Mühürlü davetiye modelleri bu yılın en beğenilen lüks ve trend düğün davetiye modelleri arasındadır. En güncel  mühürlü davetiye modelleri arasında 9192, 9193 ve 9218 ekonom davetiye modelleri yer almaktadır. Davetiye zarf renkleri genellikle siyah, yeşil, ve krem renk olarak tasarlanmıştır. Mührün üzerinde gelin ve damadın baş harfleri bulunmaktadır. İç baskı kartı krem renk ve şeffaf pvc olarak tasarlanan davetiye modelleri özel tasarımlı ve lüks davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

  Düğün Davetiyesi

  Düğün ve nişan davetiyesi konseptinin en çok tercih edilen modelleri arasında sade modeller gelmektedir. Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, mühürlü, , şeffaf, mermer desenli, kadife, geometrik desenli davetiyeler ayrı bir yer almaktadır. Rustik, retro, vintage, ferman, değişik, özel tasarımlı, tohumlu, tuğralı, taraftar, kategorileri beğenilen davetiye modelleri arasındadır, Sade, lüks, özel tasarımlı düğün davetiye modelleri beğenilen davetiyeler arasında yer almaktadır. Şeffaf düğün davetiyesi modelleri de sade ve şık tercih trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

  En çok beğenilen davetiye modelleri arasında 9192, 9193, 9218 numaralı Ekonom mühürlü davetiye modelleri yerini almaktadır. Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. Davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen davetiye modelleri arasından mutlaka isteğinize uygun ürünü bulacaksınız. 

  Davetiye Siparişi

  Web sitemizde uygun fiyatlı ve kampanyalı 2020 nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri örnekleri bulunmaktadır. Armoni, Butiqline, Flora, Nova, Polen Ekoline , Sedef, Erdem, Ekonom, Elite, Ela, İklim, Wedding ve Stylish davetiye modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Sizde kaliteli ve  uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka Davetiye Pendik sitemizi ziyaret etmelisiniz. Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi web sayfamızda bulunan sade ve lüks davetiye modellerinin bulunduğu davetiye modellerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde sade davetiye, püsküllü davetiye, özel tasarım davetiye, lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri da yer almaktadır. Varak baskılı ve şeffaf davetiye modellerinde 200 tl ekstra baskı ücreti eklenmektedir. Zarf baskı ücretleri 100 tl’dir. 

  Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde İstanbul Pendik’teki Matbaamızda hazırlıyoruz. 2020 düğün davetiye modellerini en uygun fiyatlarla Pendik Davetiye sitemizden bulabilirsiniz. 

  Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 nolu WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

  Düğün Davetiyesi Sözleri

  1. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  2. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
  3. Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.
  4. Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  5. Özel günler, sevdiklerin yanında olunca güzel. Düğünümüze davetlisiniz.
  6. Mutluluğumuzun başlangıcında sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız.
  7. Beraberliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu siz değerli dostlarımızla paylaşmak istiyoruz.
  8. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
  9. Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda, mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.
  10. Ömür boyu sürmesini dilediğimiz bu günde biz imzalarımızı atıyoruz. Siz dostlarımızı da bizim yanımızda olmasını istiyoruz.

  Flora Davetiye Modelleri ve Fiyatları

  Flora 62303, 62304 ve 62305 nolu davetiye modelleri kraft ipli modeller arasındadır. 62142, 62143 ve 62308 vavlı davetiye modeller arasında yer almaktadır. Tuğralı davetiye modelleri arasında 62145 ve 62309 modelleri yer almaktadır. 62233, 62334, 62235 no’lu modeller zarfsız ikiye katlamalı kurdeleli olarak tasarlanmıştır. 62318, 62329, 62330, 62339, 62340 ve 62341 no’lu modeller zarfsız ve üçe katlamalı vintage davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Kraft zarflı modeller arasında 62316 ve 62324 no’lu modeller yer almaktadır. 62100 ve 62101 no’lu davetiye modelleri kalpli düğün davetiye modelleri arasında yer almaktadır. En beğenilen 62325 ve 62326 no’lu davetiye modellerinin 100 adet fiyatı 130 TL’dir. Vintage davetiye modelleri arasında yer alan 62339, 62340 ve 62341 modellerinin 100 adet fiyatı 92 TL’dir. Geometrik desenli gri zarflı 62331 modelinin 100 adet fiyatı 130 TL’dir. Ucuz davetiye kategorisinde yer alan 62327 ve 62328 no’lu davetiye modellerinin 100 adet fiyatı 60 TL’dir.

  WhatsApp chat
  Hemen Ara
  Konum