Menü Kapat

Davetiye Pendik

Davetiye Pendik

Davetiye pendik sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Düğün davetiyeleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. 

Mühürlü Davetiye Modelleri

Mühürlü davetiye modelleri bu yılın en beğenilen lüks ve trend düğün davetiye modelleri arasındadır. En güncel mühürlü davetiye modelleri arasında 9192, 9193 ve 9218 ekonom davetiye modelleri yer almaktadır. 

Davetiye zarf renkleri genellikle siyah, yeşil, ve krem renk olarak tasarlanmıştır. Mührün üzerinde gelin ve damadın baş harfleri bulunmaktadır. İç baskı kartı krem renk ve şeffaf pvc olarak tasarlanan davetiye modelleri özel tasarımlı ve lüks davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Şeffaf Davetiye Modelleri

Şeffaf davetiye modelleri arasında 9211, 9212, 9213,9214,9215, 9217 modeller beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Şeffaf Davetiye Örnekleri

 • Çiçekli Şeffaf Davetiye
 • Siyah Şeffaf Davetiye
 • Şeffaf Zarflı Davetiye
 • Şeffaf Aydınger Zarflı Davetiye

Ekonom Davetiye Modelleri

Renk davetiye pendik sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli, sade, kalpli, özel kesimli ve kraft davetiye modelleri dönemin trend davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, ekonom davetiye sayfamızda bulunan sade ve özel tasarımlı modellerin bulunduğu davetiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kategorimiz içerisinde sade davetiye, püsküllü davetiye, özel tasarım davetiye, lazer kesimli, mermer desenli, mühürlü, şeffaf, kadife davetiye modelleri da yer almaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. 

Davetiye Modelleri Pendik

Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye modeli için doğru adrestesiniz. Bunlar arasında Flora, Nova, Polen Ekoline, Sedef, Erdem, Armoni, Butiqline, Elite, Ela, Liva, Liva Lüks, Stylish, Wedding, İklim, katalogları bulunmaktadır. 

 • Mühürlü Davetiye Modelleri
 • Şeffaf Davetiye Modelleri
 • Püsküllü Davetiye Modelleri
 • Kadife Davetiye Modelleri
 • Ucuz Davetiye Modelleri
 • Mermer Desenli

Pendik Ucuz Davetiye

Sizde kaliteli ve uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka davetiye pendik instagram adresimizi ziyaret etmelisiniz. Sade ve lüks düğün ve nişan davetiye modellerinin bulunduğu wedding davetiye kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. 

Flora Davetiye Modelleri

Kraft zarflı modeller arasında 62316 ve 62324 no’lu modeller yer almaktadır. 62100 ve 62101 no’lu davetiye modelleri kalpli düğün davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Flora 62303, 62304 ve 62305 nolu flora davetiye modelleri kraft ipli modeller arasındadır. 62142, 62143 ve 62308 vavlı davetiye modeller arasında yer almaktadır. 

Tuğralı davetiye modelleri arasında 62145 ve 62309 modelleri yer almaktadır. 62233, 62334, 62235 no’lu modeller zarfsız ikiye katlamalı kurdeleli olarak tasarlanmıştır. 62318, 62329, 62330, 62339, 62340 ve 62341 no’lu modeller zarfsız ve üçe katlamalı vintage davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Lazer Kesimli Davetiye Pendik

Kadife Davetiye Modelleri

Kadife davetiye modelleri 1117, 1144 ve 1173 no’lu modeller en çok beğenilen kadife davetiye modelleri arasındadır.

Düğün Davetiyesi Pendik

Düğün davetiyesi pendik sayfamızda en güncel düğün davetiyesi modellerini sizlere sunmaktayız. Bu sayfamızda genelde şeffaf, mühürlü, mermer desenli, geometrik desenli,  kadife, hasır ipli, lazer kesimli, gri zarflı, siyah zarflı, lacivert zarflı, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. 

Bu davetiye modelleri nişan ve düğün davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı seçenekleri oluşturmaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. 

Pendik düğün davetiyesi modelleri arasında hasır ipli, kraft kağıtlı, varak baskılı, fotoğraflı, vintage, retro, lazer kesimli, ve özel tasarımlı davetiye modelleri yer almaktadır. Karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. 

En çok beğenilen davetiye modelleri arasında 9192, 9193, 9218 numaralı ekonom mühürlü davetiye modelleri yerini almaktadır. Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. 

Davetiye pendik instagram sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen davetiye modelleri arasından mutlaka isteğinize uygun ddavetiye modelini bulacaksınız. 

Düğün Davetiye Fiyatları

Düğün ve nişan davetiyesi konseptinin en çok tercih edilen modelleri arasında sade modeller gelmektedir. Ucuz davetiye fiyatları arasında genellikle beyaz zarflı tek renk ve zarfsız sade düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Şeffaf davetiye fiyatları, mühürlü davetiye fiyatları, siyah davetiye fiyatları genellikle diğer davetiyelere göre yüksektir.

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, mühürlü, şeffaf, mermer desenli, kadife, geometrik desenli davetiyeler ayrı bir yer almaktadır. 

Rustik, retro, vintage, ferman, değişik, özel tasarımlı, tohumlu, tuğralı, taraftar, kategorileri beğenilen davetiye modelleri arasındadır, Sade, lüks, özel tasarımlı düğün davetiye modelleri beğenilen davetiyeler arasında yer almaktadır. Şeffaf düğün davetiyesi modelleri de sade ve şık tercih trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

 • Ekonom Davetiye 9152, 100 Ad. Fiyatı 134 TL
 • Ekonom Davetiye 9171, 100 Ad. Fiyatı 100 TL
 • Ekonom Davetiye 9184, 100 Ad. Fiyatı 100 TL

En beğenilen 62325 ve 62326 no’lu davetiye modellerinin 100 adet fiyatı 130 TL’dir. Vintage davetiye modelleri arasında yer alan 62339, 62340 ve 62341 modellerinin 100 adet fiyatı 92 TL’dir. Geometrik desenli gri zarflı 62331 modelinin 100 adet fiyatı 130 TL’dir. Ucuz davetiye kategorisinde yer alan 62327 ve 62328 no’lu davetiye modellerinin 100 adet fiyatı 60 TL’dir.

Davetiye Zarfları

Davetiye zarfları, kraft, tek renk, şeffaf, aydıngerli ve özel tasarımlı, lüks modellerdir. Davetiye zarf çeşitleri arasında en çok satan modeller arasında beyaz davetiye zarfı gelmektedir. Baskılı davetiye zarfı beğenilen davetiye zarfı örnekleridir.

Tek renk davetiye zarfı örnekleri arasında gri davetiye zarfı ve siyah davetiye zarfı en çok tercih edilen renkler arasındadır. Davetiye zarfı yazıları olarak genellikle gelin ve damat ismi yazılmaktadır. Zarfsız davetiye fiyatları zarflı davetiye fiyatlarına göre daha uygundur.

Aydıngerli Davetiye Zarfları

 • Ekonom Davetiye 9221
 • Ekonom Davetiye 9233
 • Ekonom Davetiye 9206

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum