Davetiye Tuzla

Davetiye tuzla sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modelleri, ilginç davetiye, farklı davetiye, orjinal davetiye, kişiye özel davetiye modellerini bulabilirsiniz. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, fotoğraflı davetiye modelleri, mermer desenli, mühürlü davetiye, şeffaf davetiye, lazer kesimli davetiye ve kraft davetiye modelleri dönemin özel tasarımlı davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

 

Davetiye Fiyatları Tuzla

Düğün davetiye modellerimizi incelediğinizde en güncel davetiye modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle sade düğün ve nişan davetiyesi modelleri yeni sezon davetiye kategorileri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Davetiye tuzla düğün davetiyeleri, kına davetiyeleri, nikah ve nişan davetiyeleri, kampanyalı davetiye modelleri, yeni sezon ürünleri, popüler davetiyeleri, kraft zarflı davetiyeleri, uygun davetiye modelleri, renkli zarflı davetiyeleri, Vintage ve Reto davetiyeleri ile hizmetinizdeyiz.

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. İstanbul Pendik’teki matbaamızın web sitesi olan Davetiye pendik en güncel düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdedir. 

Davetiye modellerimizi pendik davetiye instagram adresimizden takip edebilirsiniz. Davetiye fiyatlarını etkileyen en önemli etkenler zarfın ve kağıdın kalitesidir. Daha sonra üzerinde varak baskı var ise davetiyenin fiyatını etkiler. Özellikle Kullanılan  püskül, ip ve boncuk gibi aksesuarlar davetiyenin fiyatını etkiler. Zarfsız modeller en uygun davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi modelleri arsında resimli davetiye modelleri gelin ve damat adayları tarafından en çok beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Değişik düğün davetiye kategorisinde yer alan mühürlü daveiye modelleri dönemin trendleri arasındadır. 

Şeffaf düğün davetiyeleri beğenilen ve tercih edilen davetiyeler arasında olup özellikle gümmüş varak va altın varak baskılı modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Şeffaf davetiye modellerinin zarf renkleri isteğe göre Lacivert, Bordo, Gri, Siyah renklerde tasarlanabilmektedir. 

Mühürlü ve şeffaf davetiye modelleri diğer davetiyeler göre fiyatları yüksektir. Zarfsız Düğün davetiyeleri diğer davetiyelere göre uygun davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Ucuz Davetiye Modelleri

Ucuz davetiye modelleri en güncel kampanyalı Tuzla düğün davetiye ve nişan davetiye kategorisinde yer almaktadır. Uygun davetiye kategorisinde çiçekli davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, dönemin en çok satan davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Davetiye Siparişi

Ayrıca Davetiye Pendik adlı instagram adresimizden en güncel davetiye modellerini sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0532 609 56 81 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum