Menü Kapat

Düğün Davetiyesi

Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi sayfamızda en çok şeffaf, mühürlü, lazer kesimli ve özel tasarımlı davetiyeler ön plana çıkmaktadır. Gelin ve damat adaylarının düğünden uzun süre önce davetiye modelini belirlemeleri daha sağlıklı olacaktır. Davetiyenin iç kağıdının ve zarfının kaliteli olması görsel şıklığı beraberinde getirir. Düğün davetiyesi gelin ve damat adaylarının hayatlarındaki en önemli anılarından biridir. Davetiye modellerinin zarfı önemli olduğu kadar iç dizaynı ve kağıt kaliteside önemlidir. Genelde iç dizaynı sade davetiye çiçekli davetiye modelleri tercih edilmektedir. Sade zarflı modeller daha fazla tercih edilmektedir. 

Mermer desenli düğün davetiyesi örnekleri olarak 9142, 9152, 9171 ve 9243 nolu modelleri 2020 yılının en çok satan kampanyalı düğün davetiyesi modelleri arasındaır. Genellikle iç ve dış kısmında gri ve siyah renklerle tasarlanmış mermer desenlerinin olduğu davetiye modelleri zarfsız ve zarflı oalrak tasarlanmıştır.

Mermer Desenli Düğün Davetiyesi

Uygun Düğün Davetiyesi

Mühürlü Davetiye Modelleri

İkili Düğün Davetiyesi

Şeffaf Düğün Davetiyesi

Düğün davetiye modelleri arasında en çok beğenilen davetiye modelleri arasında lazer kesimli, şeffaf, mermer desenli, geometrik desenli, mühürlü, özel tasarımlı, püsküllü, hasır ipli, gri zarflı, yaldız baskılı, kadife, siyah zarflı düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Mermer desenli düğün davetiyesi modelleri arasında 9142, 9152, 9171, 9175, 9228 ve 9243 nolu davetiye modelleri beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Davetiye tercihi yaparken davetiyenizi düğünüzle bir bütün olarak  düşünüldüğünde davetiyeleriniz hoş bir görüntü oluşturacaktır. Mutlu çiftlerin en çok tercih edittiği düğün davetiyesi modelleri şeffaf davetiye, kalpli davetiye, parmak izli davetiye, kraft ipli davetiye, vintage ve retro davetiye modelleri altın varak baskılı ve gümüş varak baskılı davetiyeler gelmektedir.

Davetiye Örnekleri Nelerdir ?

 
Davetiye modelleri arasında en sade ve özel tasarımlı modeller arasında vintage ve sade davetiye modelleri yer almaktadır. Davetiye kataloglarında bir çok farklı davetiye örnekleri vardır. Davetiye kategorimiz içersinde oldukça geniş bir model seçeneği bulunmaktadır. Bunları başlıcaları karikatürlü davetiye, foroğraflı davetiye, gelin damat modelli davetiye, tuğralı davetiye, bisikletli davetiye, vosvoslu davetiye, takvimli davetiye örnekleri gelmektedir. Gelin ve Damat adaylarının beğenisini kazanacak çok farklı ve güncel davetiye örneklerini inceleybilirsiniz.
 

Davetiye Siparişi Nasıl Verebilirim ?

 
Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasını veya resmini WhatsApp 0554 857 51 76 nolu hattımızdan bizlere bildirebilir ve online sipariş verebilirsiniz.
 

Davetiye Tasarımı Nasıl Olmalıdır ?

 
Davetiye seçiminde en önemli ayrıntılardan biri davetiye tasarımıdır. Tasarımı son derece sade ve güncel olan davetiye modellerinin yazı karakterleri de seçilen davetiyeye ugun olmalıdır. Davetiye tasarımınızı belirlerken düğün konseptine uygun bir davetiye tercih etmeniz gerekmektedir. Karikatürlü davetiye modellerinde genellikle espirili yazılar ve hareketli fontlar tercih edilmektedir. Sade davetiye modellerinde genelliklle sade fontlar ve kısa davetiye yazıları tercih edilmektedir.
 

En Güncel Davetiye Yazıları Hangileridir ?

 
Davetiye yazısı tercihinde  genelde kısa olan yazılar ön plana çıkmaktadır. Özel günler bilikte güzel, Davetlisiniz, Evleniyoruz. Mutluluğumuza şahit olmaya davetlisiniz. En çok tercih edilen yazıların arasında gelmektedirac

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum