Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün davetiyesi modelleri sayfamızda düğün, nikah ve nişan davetiye modellerinin yer aldığı düğün davetiyesi modellerimizi inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiye modelleri arasında şeffaf, mühürlü, lazer kesimli, geometrik desenli, mermer desenli modeller ön plana çıkmaktadır. 

Pendik davetiye olarak fotoğraflı, sade ve şık, zarflı ve zarfsız çiçekli düğün davetiye modelleri ile İstanbul pendik’te hizmetinizdeyiz. 2021 yılının düğün davetiyeleri, farklı davetiye, pdf davetiye, dijital davetiye, magnet davetiye, şişe davetiye, kuru çiçekli ve yüzlerce düğün davetiyesi modellerini sizlere sunmaktayız. 

Düğün Davetiyesi Modelleri ve Fiyatları

Düğün davetiyesi kategorimizde beyaz zarflı, gri zarflı, siyah zarflı, lacivert zarflı, kurdeleli, lazer kesimli, püsküllü, kraft zarflı, lacivert, mor, lila renk, altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı düğün davetiyeleri ön plan çıkmaktadır.

Mermer desenli düğün davetiyesi örnekleri olarak 9142, 9152, 9171 ve 9243 nolu modelleri 2021 yılının en çok satan kampanyalı düğün davetiyesi modelleri arasındadır. Genellikle iç ve dış kısmında gri ve siyah renklerle tasarlanmış mermer desenlerinin olduğu davetiye modelleri zarfsız ve zarflı olarrak tasarlanmıştır.

Düğün davetiyesi gelin ve damat adaylarının hayatlarındaki en önemli anılarından biridir. Davetiye modellerinin zarfı önemli olduğu kadar iç dizaynı ve kağıt kaliteside önemlidir. Genelde iç dizaynı sade davetiye çiçekli davetiye modelleri tercih edilmektedir. Sade zarflı modeller daha fazla tercih edilmektedir. 

Özel Tasarım Düğün Davetiyesi Modelleri

Özel tasarım düğün davetiyesi modelleri arasında davetiye modelleri arasında lazer kesimli, şeffaf, mermer desenli, geometrik desenli, mühürlü, özel tasarımlı, püsküllü, hasır ipli, gri zarflı, yaldız baskılı, kadife, siyah zarflı düğün davetiye modelleri yer almaktadır. 

Mermer desenli düğün davetiyesi modelleri arasında 9142, 9152, 9171, 9175, 9228 ve 9243 nolu davetiye modelleri beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Davetiye tercihi yaparken davetiyenizi düğününüzle bir bütün olarak düşünüldüğünde davetiyeleriniz hoş bir görüntü oluşturacaktır. 

Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

Değişik düğün davetiyesi modelleri arasında gelin ve damat adaylarının beğenisini kazanacak çok farklı ve güncel davetiye örneklerini inceleybilirsiniz. Bu modeller arasında karikatürlü, foroğraflı, gelin damat modelli, tuğralı, bisikletli davetiye, ferman, vosvoslu, bisikletli, Vavlı,  takvimli, rulo, magnetli, uçaklı, hareketli, pdf ve dijital düğün davetiye modelleri yer almaktadır. 

Düğün Davetiyesi Siparişi

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği düğün davetiyesi modelleri şeffaf, mühürlü, mermer ve geometrik desenli, kalpli, parmak izli, kraft ipli, vintage, retro, otantik ve rustik davetiye modelleri yer almaktadır.

Davetiye pendik sayfamızdan en güncel davetiye modellerini sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0532 609 56 81 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca davetiye pendik instagram adresimizden davetiye modelinin resmini ve adetini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum