Menü Kapat

Düğün Davetiyesi

Davetiye Modelleri

Davetiye Pendik sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan modeller bulabilirsiniz.  En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye fiyatları için doğru adrestesiniz. Davetiye Katalogları arasında Liva, Ela, Butiqline, Flora, Polen Ekoline Davetiye katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arsında yer almaktadır.

Bu kataloglarda genelde Şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye,  karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Bu davetiye modelleri nişan ve düğn davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı seçenekleri oluşturmaktadır.

Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyeleri kategorisinde hasır ipli, kraft kağıtlı,  varak baskılı, kalpli, tuğralı, vavlı, fotoğraflı, vintage, retro, parmak izli, lazer kesimli, ve özel tasarımlı davetiye modelleri yer almaktadır.

Karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır.

Düğün ve nişan davetiyesi konseptinin en çok tercih edilen modelleri arasında sade modeller gelmektedir. Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptİnde ayrı bir yer almaktadır. Şeffaf düğün davetiyesi modelleri de sade ve şık tercih trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Varak baskılı ve şeffaf davetiye modellerinde 200 tl ekstra baskı ücreti eklenmektedir. Zarf baskı ücretleri 100 tl’dir.

Davetiye Modelleri ve Siparişi

Binlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen davetiye modelleri arasından mutlaka isteğinize uygun ürünü bulacaksınız. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0554 857 51 76 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Nişan Davetiyeleri

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum