Menü Kapat

Düğün Davetiyesi

 • Davetiye Pendik
 • Düğün Davetiyesi
 • Düğün Davetiyesi Pendik

  Düğün Davetiyesi pendik sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan düğün davetiyesi modelleri bulabilirsiniz. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye fiyatları için doğru adrestesiniz. Davetiye modelleri arasında Liva, Ela, Erdem, Ekonom, Wedding, Liva, Butiqline, Flora, Polen Ekoline Davetiye katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arasında yer almaktadır. Liva davetiye modelleri arasında Liva davetiye 7262, Liva davetiye 7263, Liva davetiye 7264 nolu davetiye modelleri en çok satan davetiye modelleri arsında yer almaktadır.

  Ekonom düğün davetiyesi kategorisinde mermer desenli 9171 nolu davetiye modeli en çok satan modeller arasında yer almaktadır. Uygun düğün davetiyesi kategorisinde 9188, 9202, 9203 ve 9204 nolu ekonom davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır.

  Bu kataloglarda genelde Şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Bu davetiye modelleri nişan ve düğn davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı seçenekleri oluşturmaktadır. Varak baskılı ve şeffaf davetiye modellerinde 200 tl ekstra baskı ücreti eklenmektedir. Zarf baskı ücretleri 100 tl’dir

  Davetiye modelleri kategorisinde hasır ipli, kraft kağıtlı, varak baskılı, kalpli, tuğralı, vavlı, fotoğraflı, vintage, retro, parmak izli, lazer kesimli, ve özel tasarımlı davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca Karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır.

  Ekonom Düğün Davetiyesi Pendik

  Wedding Düğün Davetiyesi Pendik

  Elite Düğün Davetiyesi

  Butiqline Düğün Davetiyesi

  Armoni Düğün Davetiyesi Pendik

  Ela Düğün Davetiyesi

  Liva Düğün Davetiyesi

  Liva düğün davetiyesi kare modelleri arasında 7262, 7263, 7264, 7265, 7266, 7267 no’lu düğün davetiyeleri ön plana çıkmaktadır. Zarfları Mor, krem, yeşil, kırmızı, kahverengi renklerden tasarlanmıştır. İç baskı kartları renkli çiçek desenlerinden oluşmaktadır.

  En Çok Satan Düğün Davetiyesi Modelleri

  Düğün davetiyesi pendik sayfamızın en çok satan modelleri arasında sade modeller gelmektedir. Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Şeffaf ve Mühürlü davetiye modelleri de sade ve şık tercih trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

  Binlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün ve nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen davetiye modelleri arasından mutlaka isteğinize uygun ürünü bulacaksınız. 

  Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0554 857 51 76 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

  WhatsApp chat
  Hemen Ara
  Konum