, ,

Butiqline Davetiye 1149

Butiqline Davetiye 1149, Ürün iki parçadan oluşmaktadır. İç baskı kartı sade krem renk ve siyah ofset baskılı, zarf kısmı bej renkli davetiye

 

Butiqline Davetiye 1149

Butiqline Davetiye 1149, Ürün iki parçadan oluşmaktadır. İç baskı kartı sade krem renk ve siyah ofset baskılı, zarf kısmı bej renkli davetiye

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan modelimiz, özel tasarımlı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz altın varak yaldız, gümüş varak yaldız, bakır varak yaldız uygulamaları ilave baskı ücretine tabi olup ürün adetine göre değişmektedir.

Butiqline Davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Düğün davetiyeleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz.

En çok satan Butiqline davetiye modelleri arsında 1112, 1115, 1117, 1132, 1138, 1145, 1147, 1164, 1173, 1176 nolu modeller gelmektedir. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli, sade, kalpli, özel kesimli ve kraft davetiye modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır. Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi web sayfamızda bulunan sade davetiye modellerinin bulunduğu davetiye modellerinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca kategorimiz içerisinde sade davetiye, püsküllü davetiye, özel tasarım davetiye, lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri da yer almaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi davetiyenin modeli, zarfı ve kağıt cinsidir. Davetiyede yer alacak metnin okunaklı olması son derece önemlidir. Bu faktörler sayesinde en kaliteli ve hoş düğün davetiyesi kolaylıkla belirlenecektir.

Butiqline Davetiye Modelleri

Kaliteli, güvenilir ve en bilinen markaların davetiye çeşitleri arasından en uygun fiyatlı davetiye modelini mutlaka bulacaksınız. En güncel düğün davetiye arasında ilk sıralarda Butiqline Davetiye modelleri gelmektedir. Bu modeller arasında Kraft zarflı, kraft ipli, zarfsız, sade, çiçekli, vintage, retro, özel tasarımlı, özel kesimli, şeffaf asetatlı, altın varak yaldız ve gümüş varak yaldız baskılı, geometrik desenli, davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır.

Düğün Davetiyeleri

Binlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye modeli için doğru adrestesiniz. Davetiye Pendik web sitemizde en uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, davetiye modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında Flora, Nova, Polen Ekoline, Sedef, Concept, Erdem, Kristal, Armoni, Butiqline, Elite, Ela Davetiye, Liva, Liva Lüks, Stylish, Wedding, İklim, Stylish kataloglarının bulunmaktadır. Sizde kaliteli ve  uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka web sitemizi sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde İstanbul Pendik’teki Matbaamızda hazırlıyoruz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 nolu WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp üzerinden veya instagram adresinden davetiye modelinin resmini ve adetini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum