,

Sedef Davetiye 3663

Sedef Davetiye 3663

Sedef Davetiye 3663

Sedef davetiye 3663 davetiye modelini, sade ve lüks düğün ve nişan davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan modelimiz, özel tasarımlı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz altın varak yaldız, gümüş varak yaldız, bakır varak yaldız uygulamaları ilave baskı ücretine tabi olup ürün adetine göre değişmektedir. Sedef davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sedef davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz.

En çok satan sedef davetiye modelleri arasında 3710, 3714, 3716, 3717, 3719, 3721, 3724, 3725, 3726, 3729 ve 3730 no’lu davetiye modelleri gelmektedir. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli, sade, kalpli, özel kesimli ve kraft davetiye modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır. Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi web sayfamızda bulunan sade davetiye modellerinin bulunduğu davetiye modellerinde kullanabilirsiniz.

Düğün Davetiyeleri

Ayrıca kategorimiz içerisinde sade davetiye, püsküllü davetiye, özel tasarım davetiye, lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri da yer almaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi davetiyenin modeli, zarfı ve kağıt cinsidir. Davetiyede yer alacak metnin okunaklı olması son derece önemlidir. Bu faktörler sayesinde en kaliteli ve hoş düğün davetiyesi kolaylıkla belirlenecektir.

Kaliteli, güvenilir ve en bilinen markaların davetiye çeşitleri arasından en uygun fiyatlı davetiye modelini mutlaka bulacaksınız. Bu modeller arasında kalın gramajlı, püsküllü, mühürlü, gofreli, altın yaldızlı, gümüş yaldızlı, kadife desenli, özel tasarımlı, geometrik desenli, mermer desenli, şeffaf asetatlı davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır.

Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye modeli için doğru adrestesiniz. Web sitemizde en uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, davetiye modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında Flora, Nova, Polen Ekoline, Sedef, Erdem, Ekonom, Armoni, Butiqline, Elite, Ela, Liva, Liva Lüks, Stylish, Wedding, İklim katalogları bulunmaktadır. Sizde kaliteli ve  uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka web sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde İstanbul Pendik’teki Matbaamızda hazırlıyoruz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 nolu WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp üzerinden veya davetiyependik instagram adresimizden davetiye modelinin resmini ve adetini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum