Menü Kapat

Ela Davetiye

Ela Davetiye Modelleri

Ela davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Birbirinden anlamlı şık, güncel ve sade davetiye çeşitleri arasından kendinize en uygun olan davetiye modellerini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bu özel gününüz için hatıra kalmasını istediğiniz nişan ve düğün davetiyesi modellerini arıyorsanız, sade ve çiçekli davetiye modellerin öne çıktığı ela davetiye modellerimizi inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Davetiye Modelleri ve Siparişi

En çok tercih edilen davetiye modelleri arasında sade, retro,  vintage, şeffaf, özel tasarımlı ve kraft davetiyeler yer almaktadır. Bunun yanı sıra karikatürlü, espirili, gelin ve damatlı davetiye modelleri de tercih edilmektedir.

Özel tasarımlı davetiyeler arasında papatyalı  davetiye, limon desenli  davetiye, bisikletli davetiye, kelebekli davetiye, kalpli davetiye, mor renkli davetiye, vosvoslu davetiye gibi farklı tasarım birçok davetiye örneği de tasarlanmaktadır. Kategorimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak Pendik’teki mağazamıza gelerek veya online siparişinizi verebilirsiniz.
Ürünlerle ilgili  0554 857 51 76 WhatsApp hattından hemen bilgi alıp veya sipariş verebilirsiniz. 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum