Hareketli Davetiyeler

Hareketli Davetiyeler

Hareketli davetiyeler en çok tercih edilen davetiye kategorinde yerini almaktadır. mutlu çifltlerin retcih ettiği hareketli davetiye modelleri fotoğraflı davatiye, karikatürlü davetiye, kurdelelili davetiye ve üstten çekmeli ve kurdeleli, yatay olarak tasarlanmış ipli veya kurdeleli bir çok modelden oluşmuştur. Hareketli davetiyeler genellikle demonte olarak gelir ve montaj kısmı müşteriye aittir. 

Her zaman güncelliğini koruyan hareketli davetiye modelleri abartıdan uzak espirilil ve karikatürlü tercihleyle ön plana çıkmıştır. Kullanılan yazı karakterlei davetiyenin konseptine göre değişmektedir. özellikle karikatürlü davetiye modellerinde hareketli yazı karakterleri ön plana çıkmaktadır.

Düğün Davetiyesine Yazılacak Bilgiler

Davetiyeye yazılacak bilgiler Gelin Damat İsimleri, daha sonra davetiye yazısı gelmekteir. Örnek verecek olursak “Özel günler birlikte güzel” kısa bir yazı olabilir. Daha sonra Anne ve Baba isimleri ve soyadları yazılmaktadır. Ardından kına tarihi, günü, saati ve salon ismi ve adresi yazılmaktadır. İsteğe göre irtibat tel eklenebilir. Daha sonra Düğün tarihi, günü, saati salon ismi ve adresi gelmektedir. İsteğe göre Kına gecesi ve düğün için not eklenebilmektedir.

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hemen Ara
Konum