Menü Kapat

İklim Davetiye

İklim Davetiye

Web sitemizde tarzınıza ve bütçenize uygun iklim davetiye bulabilirsiniz. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli ve sade kraft davetiye, şeffaf davetiye, lazer kesimli davetiye, özel kesimli düğün davetiyesi modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır. Davetiyesi modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Web sayfamızda davetiye modellerini incelediğinizde ekonomik ve güncel davetiyeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdiye kadar binlerce evlenecek çifte düğün davetiyesi satışı gerçekleştirdik. Kampanyalı ve en güncel fiyatlarımız ile uygun davetiye modelleri ile  özel tasarımlı davetiyeleri de inceleyip sizlere en uygun davetiyeler hakkında fikir sahibi olabilir ve web sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Gelin ve damat adaylarının ortak verdikleri kararla seçilen düğün davetiyeleri, birbirinden güzel ve şık modelleriyle her konsepte uyum sağlamaktadır. Öyle ki evlenecek olan çiftlerin büyük bir kısmı farklı davetiye seçeneklerini beğenerek seçimlerini yapmaktadırlar.

Davetiye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Düğün organizasyonların en önemli ayrıntısı ve vazgeçilmez seçenekleri arasında düğün davetiyeleri gelmektedir. Genellikle Düğün davetiyesi seçimi düğün konseptine uygun olarak yapılmaktadır. Örnek verecek olursak, eğlenceli düğünler için karikatür davetiye, nostaljik temalı yani yaldızlı ve vintage düğünler için kraft davetiye ve daha resmî düğün ya da nikah törenleri için zarf baskılı düğün davetiyesi seçilmelidir. Gelin ve Damat adayları düğünden belli bir süre önce davetiye konusundaki kararlarını vererek sipariş vermektedirler. Davetiye siparişleriniz en kısa zamanda tasarımı hazırlanır ve onay verdiğiniz takdirde baskısı yapılarak teslim edilir.

Davetiye Siparişi Nasıl Verebilirim ?

Davetiye Pendik sayfamızdan tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0554 857 51 76 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Davetiye Modellerimizi incelediğinizde düğün davetiyesi, nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz içerisinde kraft davetiye, kraft ipli davetiye, sade davetiye, çiçekli devetiye, vintage davetiye, retro davetiye, özel tasarımlı davetiye, şeffaf davetiye, lazer davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır. 

Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi en güncel ve un uygun davetiye modellerimizde yapabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde İstanbul manzaralı davetiye, Kız Kulesi davetiye, Tuğralı Davetiye, Vosvoslu Davetiye, Bisikletli Davetiye, Kalpli davetiye modelleri da yer almaktadır.

Davetiyeye Yazılacak Bilgiler Nelerdir ?

Davetiyeye yazılacak bilgiler Gelin Damat İsimleri, daha sonra davetiye yazısı gelmekteir. Örnek verecek olursak “Özel günler birlikte güzel” kısa bir yazı olabilir. Daha sonra Anne ve Baba isimleri ve soyadları yazılmaktadır. Ardından kına tarihi, günü, saati ve salon ismi ve adresi yazılmaktadır. İsteğe göre irtibat tel eklenebilir. Daha sonra Düğün tarihi, günü, saati salon ismi ve adresi gelmektedir. İsteğe göre Kına gecesi ve düğün için not eklenebilmektedir.

Davetiyedeki Kullanılan Fontlar Nasıl Olmalıdır?

Düğün davetiyesinin konseptine göre fontlar şekillenmektedir. Sade modelli davetiyelerde daha düz fontlar seçilmektedir. Genellikle adres kısmı daha okunaklı yazı karakterleri, Gelin Damat isimleri el yazısı olarak tercih edilmektedir.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum