Menü Kapat

İstanbul Pendik Davetiye

İstanbul Pendik Davetiye

İstanbul pendik davetiye sayfamızda, sade, çiçekli, vintage, retro, geometrik, mermer desenli, şeffaf, mühürlü, aydıngerli, ve lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır.
Pendik davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun 2020 yılını en güncel düğün ve nişan davetiyesi örneklerini bulabilirsiniz. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi fotoğrafınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. Bordo davetiye modelleri arasında en çok satan 85838, 85839, 85853 ve 85854 nolu elite davetiye modelleri yer almaktadır. Ekonom 9152, 9171 ve 9206 no’lu davetiye modelleri en çok satan davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Pendik Davetiye sayfamızda 2020 yılının en güncel davetiye modelleri ile sizlere hizmet veriyor. Kaliteli ve hesaplı düğün davetiye modellerini İstanbul Pendik’deki mağazamızdan veya online olarak siparişrinizi alarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. Ayrıca Nova Davetiye, Flora, Ekoline, Sedef, Erdem, Ekonom, Butiqline, Elite, Ela, Wedding kataloglarının modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

İkili Davetiye Modelleri İstanbul

İkili davetiye modelleri arasında en çok satanlar 9185, 9186, 9187, 9188, 9189, 9191 no’lu davetiye modelleridir. Bu davetiye modelleri genellikle çiçek desenli, geometrik desenli, mermer desenli ve gelin ve damat temalı olarak tasarlanmıştır. Dikdörtgen ve kare olarak tasarlanan ikili davetiye modellerinde hasır ip veya krem renkli ip aksesuarlıdır. 9196 nolu model çiçekli kare şeklinde ve geometrik olarak tasarlanmıştır. Ön kısmında gelin ve damat isimleri diğer iç kısmında davetiye bilgileri yer almaktadır. Krem renkli ip ile süslenmiştir. 9201 no’lu model gri renkli sade mermer desenli kraft ipli ve kare şeklindedir. En çok satan modeller arasında 9191 nolu gelin ve damat temalı davetiye modeli gelmektedir. Ön kısmında tarih ve gelin damat isimlerinin baş harfleri basılmıştır. İç kısmında davetiye bilgileri yer almaktadır.

Elite Şeffaf Davetiyeler

Şeffaf davetiye modelleri arasında 85832, 85833, 85845, 85870, 85871 ve 85872 no’lu davetiye modelleri en çok satan davetiye modelleri arasında yer almaktadır. İç kısmı şeffaf asetat olan davetiye modelleri altın yaldız varak baskılı olarak basılmıştır. Genellikle en çok kullanılan zarf renkleri yeşil, bordo, krem , siyah ve kraft renklidir. Aksesuar olarak kurdele ve hasır ip kullanılmaktadır. Zarfların üst kısmında Gelin ve damadın baş harfleri ve tarih vardır. İç kısmına uyumlu olarak altın yaldız basılmıştır. Farklı şeffaf davetiye modellerimizi şeffaf davetiyeler kategorisinden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Ucuz Davetiye Modelleri

Kampanyalı en güncel davetiye modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Pendik davetiye modellerimiz düğün ve nişan davetiyeleri kategorisinde yerini almaktadır. Sınırsız renk kombinasyonları ve en sade ve en ayrıntlı tasarımlara kadar modellerimiz düğün nişan konseptinde yerini almaktadır.

Ucuz davetiyeler kategorisinde uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri örnekleri bulunmaktadır. Ucuz davetiye modelleri kategorisinde Kraft ipli, Çiçekli, Kendinden zarflı,  Tek renk zarflı ve zarfsız düğün davetiyeleri modelleri bulunmaktadır. Genellikle davetiylerin içi baskı rengi siyah ofset baskıdır.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaamızda hazırlıyoruz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 nolu WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum