Menü Kapat

Liva Davetiye

Liva davetiye sayfamızda çiçekli, sade ve şık, resimli, mermer desenli, ucuz davetiye fiyatları, lüks davetiye, orjinal, özel tasarımlı ve değişik tasarımlı davetiye modelini beğeninize sunmaktayız. Liva davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün, nikah ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. 

Nikah davetiyesi fiyatları, dijital davetiye modelleri, davetiye örnekleri ve fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları, sade davetiye örnekleri, ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, 1000 adet davetiye, 2021 davetiye modelleri, en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, liva davetiye kategorisinde yer almaktadır.

En güncel davetiye modelleri arasında mühürlü, şeffaf, geometrik desenli ve mermer desenli davetiye, siyah zarflı, özel tasarım, lüks, lazer kesimli, kraft zarflı, geometrik desenli, mermer desenli, çiçekli davetiye modelleri yer almaktadır.

Farklı ve değişik davetiye modelleri arasında otantik, rustik, vintage ve retro davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca 3d davetiye modelleri, 3 boyutlu davetiye modelleri, e-davetiye, dijital davetiye beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Davetiye kategorimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Davetiye sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan davetiye modelleri yer almaktadır. Şeffaf, mühürlü, mermer desenli, geometrik desenli, ikili davetiye modelleri de 2021 sezonunun en çok tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Liva Davetiye Modelleri

Liva davetiye modelleri kategorisinde en güncel davetiye modelleri yer almaktadır. En beğenilen düğün ve nişan davetiye modelleri arasında genellikle çiçek desenli, yaprak desenli davetiye, osmanlı tuğralı, elif vav harfli, fotoğraflı, siyah zarflı davetiye, kendinden zarflı davetiye, yeni model davetiyeler, en sade davetiye modelleri, vintage davetiye modelleri yer almaktadır. 

En çok satan düğün davetiye modelleri arasında 7203, 7205 ve 7231 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Genellikle çiçekli, mermer ve geometrik desenli davetiye modelleri olarak ön plana çıkmaktadır. Krem renkli ve kraft zarflı olarak tasarlanmıştır. Liva 7203 no’lu model mermer desenli ve çiçekli, geometrik desenli modelin zarfı sade krem renklidir. 

7205 no’lu model kalp şeklinde çiçek desenli ve geometrik desenli modeller arasında olup, yazıları siyah ofset baskılı olarak tasarlanmıştır. 7231 no’lu modeli kraft zarflı ve hasır iplidir. Resimli davetiye modelleri arasında 4154, 7006, 7010, 7107, 7036 modelleri 2021 davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Farkllı davetiye modelleri arasında papatyalı davetiye, ahşap davetiye, kutulu davetiye, şişe davetiye, kadife davetiye, şeffaf düğün davetiyesi, mermer desenli davetiye, dijital davetiye modelleri, özel tasarım davetiye, magnet düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır.

Ucuz davetiye modelleri 2021 kategorisinde 7203, 7205, 7211, 7215, 7227 ve 7236 no’lu modeller yer almaktadır. Ucuz davetiye modelleri tek renk zarflı veya zarfsız olarak tasarlanmıştır. Zarfsız modeller isim pencereli ve çiçek desenli modellerdir. Zarfsız modeller genellikle ikiye katlamalı olarak tasarlanmıştır. İç baskı yazıları siyah ofset olarak tasarlanmıştır.

Liva Davetiye Fiyatları

En çok satan zarfsız davetiye modelleri arasında 4007, 4014, 4144, 4146, 4156, 7225, 7227 no’lu  davetiye modelleri gelmektedir. Zarfsız davetiye modelleri üçe katlamalı olarak tasarlanmıştır. Bazı modelleri ikiye katlamalı olarak tasarlanmıştır. Bazı modellerinde gelin ve damat isimlerinin göründüğü isim penceresi bulunmaktadır.

En ucuz düğün davetiye fiyatları hakkında pendik davetiye fiyatları sayfamızı inceleyebilir ve bilgi alabilrisiniz. 7262, 7263, 7264, 7265, 7266 ve 7267 davetiye modelleri kare şeklinde çiçekli davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Web sitemizden en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları, nikah davetiyesi modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir ve en ucuz düğün davetiye modellerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

7231, 7207 ve 7217 no’lu davetiye modelleri kraft zarflı davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Farklı ve değişik özel tasarımlı düğün davetiye modellerimizi düğün davetiyesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Liva davetiye 7052, 7203 ve 7205 no’lu modeller ucuz davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

7204, 7249 ve 7250 no’lu davetiye modelleri en beğenilen düğün davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Sade ve şık nişan davetiyesi modellerimizi nişan davetiyeleri sayfamızdan inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum