Menü Kapat

Liva Davetiye Pendik

Liva davetiye pendik tarzınıza ve bütçenize uygun Liva Davetiye Pendik modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Davetiye modellerini incelediğinizde ekonomik ve güncel davetiyeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli, sade, kraft , lazer kesimli davetiye, özel kesimli düğün davetiyesi modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır.

Gelin ve damat adaylarının ortak verdikleri kararla seçilen düğün davetiyeleri, birbirinden güzel ve şık modelleriyle her konsepte uyum sağlamaktadır. Öyle ki evlenecek olan çiftlerin büyük bir kısmı farklı davetiye seçeneklerini beğenerek seçimlerini yapmaktadırlar.

Liva Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında kraft ipli davetiye modelleri gelmektedir. Davetiye modelleri arasında en çok beğenilen geometrik desenli davetiyeler gelmektedir. Ayrıca çiçekli modeller ve zarfsız modeller en beğenilen modeller arasında yerini almaktadır. 7204 ve 7206 nolu davetiyeler en çok beğenilen kraft ipli davetiyeler arasında yerini almaktadır.

Liva Davetiye Siparişi

Şimdiye kadar binlerce evlenecek çifte düğün davetiyesi satışı gerçekleştirdik. Kampanyalı ve en güncel fiyatlarımız ile uygun davetiye modelleri ile  özel tasarımlı davetiyeleri de inceleyip sizlere en uygun davetiyeler hakkında fikir sahibi olabilir ve web sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz. Ürünlerle ilgili  0554 857 51 76 WhatsApp hattından hemen bilgi alıp veya sipariş verebilirsiniz.

En Güncel Liva Davetiye Örnekleri

Vintage ve Retro Davetiye modelleri günümüzde oldukça beğenilen davetiye kategorileri arasında yerini almaktadır. Retro davetiye modelleri yakın geçmişi, Vintage davetiye ise tüm geçmişi kapsayan davetiye modellerinden oluşmaktadır. Davetiye modelleri sayfamızda vintage ve retro modellerimizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum