Menü Kapat

Liva Davetiye

Liva Davetiye Pendik

Liva davetiye pendik sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. Web sitemizde çiçekli, sade, kalpli, özel kesimli ve kraft davetiye modelleri dönemin trend davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. 

En güncel pendik liva davetiye modelleri arasında Sade, siyah zarflı, şeffaf, mühürlü, krem zarflı, bordo renkli, lazer kesimli, yeşil zarflı, kraft zarflı, özel tasarımlı, kadife, hasır ipli, altın yaldızlı, mermer desenli, geometrik desenli, bordo zarflı, çiçek desenli, vintage, retro, düğün davetiyeleri yer almaktadır. 

Şeffaf, mühürlü, mermer desenli, geometrik desenli, ikili davetiye modelleri de 2020 sezonunun en çok tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Resimli davetiye modelleri arasında 4154, 7006, 7010, 7107, 7036 modelleri 2020 davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Davetiye modelleri web sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Davetiye Modelleri Pendik 

Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. Şeffaf davetiye modelleri arasında 6141, 6142, 6143, 6144, 6146 modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. 

Ucuz davetiye, nişan ve nikah davetiyeleri, Sünnet davetiyeleri, Kampanyalı davetiye modelleri, 2020 Yeni sezon ürller arasında 9203, 9204, 9205, 9206 modeller en çok satan modeller arasında yer almaktadır. Düğün davetiyeleri, uygun davetiye modelleri, birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Zarfsız Liva davetiye modelleri genellikle çiçek desenli, sade düz renki osmanlı tuğralı, elif vav harfli, kelebekli, kız kuleli ve yaprak figürlü olarak tasarlanmıştır. En çok satan liva zarfsız davetiye modelleri arasında 4007, 4014, 4144, 4146 4156, 7225, 7227 no’lu liva davetiye modelleri gelmektedir. 

Zarfsız liva davetiye modelleri üçe katlamalı olarak tasarlanmıştır. bazı modelleri ikiye katlamalı olarak tasarlanmıştır. Bazı modellerinde gelin ve damat isimlerinin göründüğü isim penceresi bulunmaktadır.

Davetiye Modelleri

Davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiye modelleri hakkında fikir sahibi olablir ve hemen sipariş verbilirsiniz. Düğün davetiyesi modelleri sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan davetiye modelleri yer almaktadır. 

En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye fiyatları için doğru adrestesiniz. Davetiye modelleri arasında Nova, Flora, İklim, Liva, Ela, Erdem, Ekonom, Wedding, Liva, Butiqline, Flora, Polen Ekoline Davetiye katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arasında yer almaktadır. 

Bu kataloglarda genelde Şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz.

Liva Geometrik Desenli Davetiyeler

En çok satan liva davetiye modelleri arasında 7203, 7205 ve 7231 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Genellikle çiçekli, mermer ve geometrik desenli davetiye modelleri olarak ön plana çıkmaktadır. Krem renkli ve kraft zarflı olarak tasarlanmıştır. 

Liva 7203 no’lu model mermer desenli ve çiçekli, geometrik desenli modelin zarfı sade krem renklidir. 7205 no’lu model kalp şeklinde çiçek desenli ve geometrik desenli modeller arasında olup, yazıları siyah ofset baskılı olarak tasarlanmıştır. 7231 no’lu modeli kraft zarflı ve hasır iplidir. 

Yaprak şeklinde kraft sayın kartı bulunmaktadır. İç baskı kartı kenarları çiçek desenli ve geometrik çizgilerden oluşmaktadır. Ucuz davetiye modelleri arasında yer alan modellerimiz, 1000 Adet düğün davetiyesi bastırmak isteyenler için uygun modeller arasındadır.

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum