Liva Lüks Davetiye

Liva lüks davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye modeli için doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen markaların davetiye çeşitleri arasından en uygun fiyatlı davetiye modelini mutlaka bulacaksınız.

Düğün davetiyeleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. Web sitemizde gelin ve damatlı davetiye modelleri, çiçekli, sade, kalpli, özel kesimli ve kraft davetiye modelleri dönemin trendleri arasında yerini almaktadır.

Düğün davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi sade davetiye modellerinin bulunduğu davetiye modellerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde püsküllü davetiye, özel tasarım davetiye, lazer kesimli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri da yer almaktadır.

Liva Lüks Davetiye Modelleri

İstanbul pendik’teki matbaamızdan davetiye modellerini, kaliteli ve şık düğün, nikah ve nişan davetiye modellerini sizlere sunmaktayız. Yüzlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar.

Ayrıca davetiye pendik web sitemiz içerisinde kraft davetiye, kraft ipli, sade ve şık, çiçekli, vintage, retro, özel tasarımlı davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır. Vintage ve çiçekli davetiye modellerimizi liva davetiye sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Davetiye seçiminde ön plana çıkan özellikler arasında davetiye modeli, zarfı ve kağıt cinsidir. Davetiyede yer alacak metnin okunaklı olması son derece önemlidir. Bu faktörler sayesinde en kaliteli ve hoş düğün davetiyesi kolaylıkla belirlenecektir.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde İstanbul pendik’teki matbaamızda hazırlıyoruz.  2021 düğün ve nişan davetiye modellerini en uygun fiyatlarla davetiye pendik facebook adresimizden  bulabilirsiniz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 no’lu WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Davetiye pendik web sitemizde uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri örnekleri bulunmaktadır.

Hemen Ara
Konum