Nikah Şekerleri

Nikah şekerleri kategorimizde magnet, kolonya, oda kokusu, cam şişe, mum, açacak magnet, örgü modelleri, deniz kabukları, deniz yıldızları, dolap süsü, 2023 nikah şekeri modelleri ve özel tasarımlı orjinal nikah şekeri modellerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak manevi anlamı büyük olan nikah şekeri hediyelikleri sunmaktayız.

2023 Nikah Şekerleri

2023 nikah şekerlerini inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz. Orjinal nikah şekeri modellerimiz arasında kuru çiçekli, cam şişe, kahve, jel mum, sabun, kolonya nikah şekerleri yer almaktadır. Tercihinize göre nikah hediyeliklerinin üzerindeki kuru çiçek, kurdele, tül gibi aksesuarlarda değişiklik yapılmaktadır.

 • Jel Mum Nikah Şekeri
 • Bardak Mum Nikah Şekeri
 • Epoksi Nikah Şekeri
 • Değişik Nikah Şekeri Modelleri
 • Cam Şişe Nikah Şekerleri
 • Kutu Nikah Şekerleri
 • Kolonya Nikah Şekeri
 • Kahve Çekirdekli Nikah Şekerleri
 • Sabun nikah Şekerleri

Magnet Nikah Şekerleri

 • Hasır Magnet Nikah Şekerleri
 • Deniz Yıldızı Nikah Şekerleri
 • Deniz Kabuğu Magnet Nikah Şekerleri
 • Kuru Çiçekli Magnet Nikah Şekerleri
 • Gelin Damat Magnet Nikah Şekerleri
 • Pleksi Magnet Nikah Şekeri
 • Açacak Magnet Nikah Şekeri
 • Taş Magnet Nikah Şekeri

Nikah Şekerleri Pendik

Nikah şekerleri aslında bir nevi bu mutluluğu paylaşmaya gelen davetlilere verilen değeri gösteren bir gelenek. Nikah şekeri, gelin ve damadın düğüne katılan davetlilere teşekkür etmesi için de güzel bir armağandır. Pendik nikah şekerleri zengin nikah şekeri çeşitleriyle her bütçeye uygun nikah şekeri modelleri sunmaktadır. Düğün, nişan ve nikah gibi törenlerin özel bir değere sahiptir.

Nikah şekerleri pendik kategorimizde lavanta şişesi, lavanta kesesi, kolonya, zeytinyağı, reçel, açacak, gazoz açacağı, oda kokusu, çerçeve, polyester, porselen, anahtarlık, cam şişe, pleksi, tohumlu kalem, kütük ağaç mumluk, sabun, ahşap mumluk, sukulent, kahve şişesi, hasır magnet modelleri başlıca seçenekler arasındadır.

Magnet nikah şekeri evlilik hazırlıklarında nikahta dağıtılacak şekerin yeri ayrıdır. Günümüzde o kadar şık ve zarif nikah şekerleri hazırlanıyor ki, çiftler bu güzel modeller arasından hangisinin kendi mutluluklarını temsil edeceğine karar vermekte zorlanabiliyor.

Özel tasarımlı nikah şekeri modelleri arasında ahşap, cam, mum, hediyelik kolonya, kahve gibi modeller ön plana çıkmaktadır. Kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre fiyatlar artmaktadır. Özel tasarımlı nikah şekeri modellerini renkli çiçek, kurdele, boncuk, hasır ip gibi aksesuarlarla süslenmektedir. Ayrıca lavantalı veya badem şekerleri olarak tasarlanabilmektedir.

2023 Nikah Şekerleri

Özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz özel tasarımlı orjinal nikah şekeri modelleri ile en önemli gününüzü unutulmaz yapabilirsiniz. Bu günleriniz için seçim yaparken aklınızda olan özel tasarım nikah şekeri fikirleri ile farklı ve değişik modeller sunabilirsiniz.

En çok tercih edilen nikah şekeri modelleri arasında mantar cam şişe kolonya, kütük mumluk, kavanoz mumluk, sabun, taş magnet, açacak magnet, jel mum, cam kahve, yeşeren kalem, pleksi kalp, pleksi, kelebek, pleksi yonca, söz, nişan, nikah, düğün hediyelikleri olarak tercih edilmektedir.

En uygun ve indirimli fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Nikah şekeri malzemeleri arasında boncuk, karlı tül, deniz kabukları, deniz yıldızı, uğur böceği, hasır ip, kuru çiçek, pleksi magnetler, badem şekeri, sabun, kurdele, lavanta, mıknatıs, cam şişe 25 cc, cam kavanoz, ağaç kütük gibi malzemelerle farklı tasarımlı nikah şekeri modelleri yapabilirsiniz.

Ortalama nikah şekeri fiyatları 3-4 TL civarındadır. Çiçekli ve deniz kabuğu modeller diğer modellere göre daha uygundur. Kullanılan malzeme kalitesi ve çeşitliliği arttıkça fiyatlar yükselmektedir. Özel tasarımlı modeller diğer modellere göre fiyatları yüksektir.

Nikah Hediyelikleri

Nikah hediyelikleri arasında bakır lokumluk, gümüş kubbeli mumluk, nikah fidanı, ahşap mumluk, kütük ağaç mumluk, pleksi kalp, pleksi kelebek, tohumlu kalem, kolonyalı nikah şekeri modelleri ön plana çıkmaktadır.

Konuklarınıza bu özel günün bir hatırası olarak vereceğiniz nikah şekeri o güne dair güzel bir anı olarak kalacak, her baktıklarında sizi anacaklardır. Değişik nikah hediyelikleri, ilginç nikah hediyelikleri ve orjinal nikah hediyelikleri en beğenilen hediyelikler arsındadır.

Özel tasarımlı nikah şekeri modelleri arasında ahşap, cam, mum, hediyelik kolonya, kahve, çikolata gibi modeller ön plana çıkmaktadır. Kullanılan malzemerin çeşitliliğine göre fiyatlar artmaktadır. Özel tasarımlı nikah şekeri modellerini renkli çiçek, kurdele, boncuk, hasır ip gibi aksesuarlarla süslenmektedir. Ayrıca lavantalı veya badem şekerleri olarak tasarlanabilmektedir.

Kına, nişan ve düğün için hediyelikler arasında lavanta kesesi, kokulu sabun, nikah fidanı, hediyelik kolonya beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Yüzlerce değişik konsepte özel tasarımlı nikah şekeri modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Orjinal nikah şekeri modelleri arasında sukulent, mor renk, şeffaf kutu, gelin damat, kahveli, nişan ve nikah şekeri hediyelikleri yer almaktadır. Mandal nikah şekeri, portakal tarçın jel mum, reçel kavanoz, bal kavanoz, gaz lambası, zeytinyağı şişesi ilginç nikah şekeri modelleri arasında yer almaktadır.

Ne Zaman Sipariş Vermeliyim ?

Düğün öncesi çiftlerin tatlı bir heyecanla şeker seçmelerine vesile olmaya devam ediyor. Nikah şekeri kolay gibi düşünmek zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle düğün tarihine 3-4 hafta kala sipariş verilmeli. Nasıl bir nikah şekeri istediğinize modelleri incelerken karar verebilirsiniz. Nikah şekeri, sade, kahve, gül yaprakları, beyaz ve renkli bademlerden hazırlanabileceği gibi lavantalı olarakta hazırlanabilir.

Nikah şekerleri davetiyenizle uyum göstermelidir. Şekerlerinizi düğünden 2 gün önce almış olun ve davetlileriniz salona gelmeden nikah şekerleriniz getirilmiş olmalıdır. Davetlilere şeker dağıtmak adeta mutluluğun simgesi haline gelmiştir. Pendik nikah şekeri adresimizde geçmişten günümüze, düğünlerde dağıtılan nikah şekeri modelleri de bu anlamda günün anlam ve önemini gösteren ayrıntıları taşımaya devam etmektedir.

Türkiye’ye hizmet vermekten ve binlerce çiftin mutluluğuna ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Unutmayın; her pahalı nikah şekeri kaliteli değildir. Kaliteli nikah şekeri, ucuza almak için ürünlerimize göz atabilirsiniz. En kaliteli ve 2021 model nikah şekerlerini en uygun fiyatlarla web sitemizden bulabilirsiniz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Pendik nikah şekerleri olarak İstanbul Pendik’te ve tüm Türkiye’de hizmetlerimiz devam etmektedir.

En Beğenilen Nikah Şekerleri

En beğenilen nikah şekeri modelleri arasında ahşap, anahtarlık, bisikletli, cam şişe, nazar boncuğu, lokumluk, gümüş, hediyelik, kristal, sabun, kahve, kutu nikah şekeri modelleri yer almaktadır.

En ucuz nikah şekeri modelleri arasında deniz yıldızı, deniz kabuğu, çiçekli modeller yer almaktadır. Mumlu, nar, jel mum, cam şişe modeller lüks nikah şekeri modelleri arasında yer almaktadır. Papatyalı, porselen, pleksi, sabun, nikah şekeri kutusu, açacak magnet, taş magnet nikah şekeri modelleri farklı nikah şekeri modelleridir.

Nikah şekeri hediyelikleri, kurutulmuş bitkiler, renkli kurdeleler, hasır ipler ve çiçeklerle müşterilerimizin isteğine göre tasarlıyoruz. Davetlilere verebileceğiniz en güncel modeller arasında deniz yıldızı, deniz kabuğu, jel mum, sukululent, cam şişe modelleri yer almaktadır.

Nikah şekeri canlı çiçek, nikah şekeri bitki, tohumlu kalem, nikah şekeri bağış güncel nikah şekeri modelleridir. El yapımı nikah şekeri modelleri özel tasarımlı nikah şekerleridir.

Nikah Magnetleri

Nikah magnetleri arasında taş magnet, açacak magnet, buton açacak, pleksi magnet, deniz yıldızı, deniz kabuğu, çiçekli nikah magnetleri en beğenilen modeller arasındadır. Taş magnet genellike geometrik desen, gelin ve damat resimli veya çiçekli modellerden oluşmaktadır. Taş magnetler genellikle kare ve dikdörtgen olarak tasarlanmaktadır.

En çok tercih edilen hediyelilkler arasında tohumlu kalem yer almaktadır. Davetliler tohumlu kalemleri saksıya ekiyor ve çiçek açmaya başlıyor. Çiçekli, magnet ve lazer kesimli hediyelikler en beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Ahşap ve pleksi nikah şekeri modelleri lazer kesim makinesi ile kesilmektedir.

Lazer kesim hediyelikler arasında ahşap, sonsuzluk, kafes, kalp gibi hediyelikler hazırlanmaktadır. Lazer kesim ahşap magnetler en çok satılan magnetler arasında yer almaktadır. Lazer kesimli magnetlerle takvimli nikah hediyelikleri yapılmaktadır. Gelin ve damat isimleri ve takvimde nikah tarihleri bulunmaktadır. İsteğe göre çiçek renkleri ve kurdele renkleri yapılmaktadır.

En Ucuz Nikah Şekerleri

En ucuz, farklı, değişik ve özel tasarımlı nikah şekeri modelleri güncel nikah şekeri modelleri arasındadır. Cam şişe modelleri arasında kahve, jel mum, lavantalı, beyaz ve renkli badem şekerli özel tasarımlı nikah şekeri modelleri hazırlanmaktadır.

Cam şişe modeller her zaman en yeni ve güncel modeller arasında yer almaktadır. Cam şişe, kavanoz, armut şişe, kalpli şişe ve cam tüp farklı nikah şekeri modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Cam şişe modeller kahve, gül yaprakları, jel mum, bitki çayları, çikolata parçaları, kalpli şeker, renkli şekerlerle süslenmektedir.

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum