Menü Kapat

Nikah Şekerleri

Pendik Nikah Şekerleri

Pendik nikah şekerleri sayfamızda en ucuz ve 2020 sezonunun en güncel özel tasarımlı Nikah hediyelikleri ile hizmet vermekteyiz. Nikah şekerleri aslında bir nevi bu mutluluğu paylaşmaya gelen davetlilere verilen değeri gösteren bir gelenek. Nikah şekeri, gelin ve damadın düğüne katılan davetlilere teşekkür etmesi için de güzel bir armağandır. Pendik nikah şekerleri zengin nikah şekeri çeşitleriyle her bütçeye uygun nikah şekeri modelleri sunmaktadır. Düğün, nişan ve nikah gibi törenlerin özel bir değere sahiptir. Sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak manevi anlamı büyük olan nikah şekeri hediyelikleri sunmaktayız. Beğendiğiniz nikah şekeri modelinin kodunu bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. 

Evlenen çiftlerin davetlilere o güne ait bir hatıra sunması gerektiğini düşündüğünde akla gelen şeylerden biri de nikah şekerleridir. Sizde kaliteli nikah şekeri, magnet ve özel tasarımlı ve lavantalı nikah hediyeliklerini en uygun fiyata almak istiyorsanız mutlaka Nikah Şekeri Pendik sitemizi ziyaret etmelisiniz. Konuklarınıza bu özel günün bir hatırası olarak vereceğiniz nikah şekeri o güne dair güzel bir anı olarak kalacak, her baktıklarında sizi anacaklardır. Nikah şekerlerin arka kısmında, “Teşekkür ederiz” yazısı ve çiftin isimleri ve günün tarihi bulunmalıdır. Nikah şekeri seçiminizi 1 ay kadar önceden yapın ve davetinize katılacakların sayısı belli olur olmaz nikah şekerlerinizi sipariş etmenizi öneririz.

Nikah Şekerleri Pendik

Günümüzde o kadar şık ve zarif nikah şekerleri hazırlanıyor ki, çiftler bu güzel modeller arasından hangisinin kendi mutluluklarını temsil edeceğine karar vermekte zorlanabiliyor. Magnet nikah şekeri evlilik hazırlıklarında nikahta dağıtılacak şekerin yeri ayrıdır. Gelin ve damat, çerçeve, polyester, porselen, anahtarlı, cam şişe, pleksi, yeşeren kalem, kütük ağaç mumluk, sabun, ahşap mumluk, sukulent, kahve şişesi, hasır magnet modelleri başlıca seçenekler arasındadır. Özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz özel tasarımlı modellerle en önemli gününüzü unutulmaz yapabilirsiniz. Bu günleriniz için seçim yaparken aklınızda olan özel tasarım nikah şekeri fikirleri ile farklı ve değişik modeller sunabilirsiniz. Bu modeller arasında cam şişe ve cam kavanoz modelleri ile farklı nikah şekeri modelleri tasarımları yapılmaktadır. 

Nikah Şekeri Modelleri 2000

2020 yılının en çok tercih edilen nikah şekeri modelleri arasında mantar cam şişe kolonya, kütük mumluk, kavanoz mumluk, sabun, taş magnet, açacak magnet, jel mum, cam kahve, yeşeren kalem, pleksi kalp, pleksi, kelebek, pleksi yonca, söz, nişan, nikah, düğün hediyelikleri olarak tercih edilmektedir. En uygun ve indirimli fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Nikah şekeri malzemeleri arasında boncuk, karlı tül, deniz kabukları, deniz yıldızı, uğur böceği, hasır ip, kuru çiçek, pleksi magnetler, badem şekeri, sabun, kurdele, lavanta, mıknatıs, cam şişe 25 cc, cam kavanoz, ağaç kütük gibi malzemelerle farklı tasarımlı nikah şekeri modelleri yapabilirsiniz. Ortalama nikah şekeri fiyatları 3-4 TL civarındadır. Çiçekli ve deniz kabuğu modeller diğer modellere göre daha uygundur. Kullanılan malzeme kalitesi ve çeşitliliği arttıkça fiyatlar yükselmektedir. Özel tasarımlı modeller diğer modellere göre fiyatları yüksektir. 

Özel tasarımlı nikah şekeri modelleri arasında ahşap, cam, mum, hediyelik kolonya, kahve gibi modeller ön plana çıkmaktadır. Kullanılan malzemerin çeşitliliğine göre fiyatlar artmaktadır. Özel tasarımlı nikah şekeri modellerini renkli çiçek, kurdele, boncuk, hasır ip gibi aksesuarlarla süslenmektedir. Ayrıca lavantalı veya şekerleri olarak tasarlanabilmektedir. 

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Türkiye’ye hizmet vermekten ve binlerce çiftin mutluluğuna ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Unutmayın; her pahalı nikah şekeri kaliteli değildir. Kaliteli nikah şekeri, ucuza almak için ürünlerimize göz atabilirsiniz. En kaliteli ve 2020 model nikah şekerlerini en uygun fiyatlarla web sitemizden bulabilirsiniz. Aklınızda kalan sorularınız için 0554 857 51 76 whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Pendik nikah şekerleri olarak İstanbul Pendik’te ve tüm Türkiye’de hizmetlerimiz devam etmektedir.

Ne Zaman Sipariş Vermeliyim ?

Düğün öncesi çiftlerin tatlı bir heyecanla şeker seçmelerine vesile olmaya devam ediyor. Nikah şekeri kolay gibi düşünmek zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle düğün tarihine 3-4 hafta kala sipariş verilmeli. Nasıl bir nikah şekeri istediğinize modelleri incelerken karar verebilirsiniz. Nikah şekeri, sade, kahve, gül yaprakları, beyaz ve renkli bademlerden hazırlanabileceği gibi lavantalı olarakta hazırlanabilir.

Nikah şekerleri davetiyenizle uyum göstermelidir. Şekerlerinizi düğünden 2 gün önce almış olun ve davetlileriniz salona gelmeden nikah şekerleriniz getirilmiş olmalıdır. Davetlilere şeker dağıtmak adeta mutluluğun simgesi haline gelmiştir. Nikah Şekeri Pendik adresimizde geçmişten günümüze, düğünlerde dağıtılan nikah şekeri modelleri de bu anlamda günün anlam ve önemini gösteren ayrıntıları taşımaya devam etmektedir.

Pendik Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekerleri en güncel ve uygun fiyatlarla web sitemizde yer almaktadır. İlginç nikah şekeri modellerimiz arasında bakır lokumluk, gümüş kubbeli mumluk, nikah fidanı, ahşap mumluk, kütük ağaç mumluk, pleksi kalp, pleksi kelebek, kolonyalı nikah şekeri modelleri ön plana çıkmaktadır. Konuklarınıza bu özel günün bir hatırası olarak vereceğiniz nikah şekeri o güne dair güzel bir anı olarak kalacak, her baktıklarında sizi anacaklardır. En güzel nikah şekeri modelleri arasında sukulent, mor renk, şeffaf kutu, gelin damat, kahveli, lokumluk söz, nişan ve nikah şekeri hediyelikleri yer almaktadır. Mandal nikah şekeri, portakal tarçın jel mum, reçel kavanoz, bal kavanoz, gaz lambası, zeytinyağı şişesi ilginç nikah şekeri modelleri arasında yer almaktadır.

 

En Beğenilen Nikah Şekerleri

En beğenilen nikah şekeri modelleri arasında ahşap, anahtarlık, bisikletli, cam şişe, nazar boncuğu, lokumluk, gümüş, hediyelik, kristal, sabun, kahve, kutu nikah şekeri modelleri yer almaktadır. En ucuz nikah şekeri modelleri arasında deniz yıldızı, deniz kabuğu, çiçekli modeller yer almaktadır. Mumlu, nar, jel mum, cam şişe modeller lüks nikah şekeri modelleri arasında yer almaktadır. Papatyalı, porselen, pleksi, sabun, nikah şekeri kutusu, açacak magnet, taş magnet nikah şekeri modelleri farklı nikah şekeri modelleridir. Nikah şekeri canlı çiçek, nikah şekeri bitki, tohumlu kalem, nikah şekeri bağış güncel nikah şekeri modelleridir. El yapımı nikah şekeri modelleri özel tasarımlı nikah şekerleridir.

En Ucuz Nikah Şekerleri

En ucuz, farklı, değişik ve özel tasarımlı nikah şekeri modelleri güncel nikah şekeri modelleri arasındadır. Cam şişe modelleri arasında kahve, jel mum, lavantalı, beyaz ve renkli badem şekerli özel tasarımlı nikah şekeri modelleri hazırlanmaktadır. Cam şişe modeller her zaman en yeni ve güncel modeller arasında yer almaktadır. Cam şişe, kavanoz, armut şişe, kalpli şişe ve cam tüp farklı nikah şekeri modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Cam şişe modeller kahve, gül yaprakları, jel mum, bitki çayları, çikolata parçaları, kalpli şeker, renkli şekerlerle süslenmektedir.

En Beğenilen Nikah Şekerleri

Kına, nişan ve düğün için hediyelikler arasında lavanta kesesi, kokulu sabun, nikah fidanı, hediyelik kolonya beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Yüzlerce değişik konsepte özel tasarımlı nikah şekeri modelleri ile hizmetinizdeyiz. Nikah şekeri hediyelikleri, kurutulmuş bitkiler, renkli kurdeleler, hasır ipler ve çiçeklerle müşterilerimizin isteğine göre tasarlıyoruz. Davetlilere verebileceğiniz en güncel modeller arasında deniz yıldızı, deniz kabuğu, jel mum, sukululent, cam şişe modelleri yer almaktadır. 

En Çok Tercih Edilen Nikah Şekerleri

En çok tercih edilen hediyelilkler arasında tohumlu kalem yer almaktadır. Davetliler tohumlu kalemleri saksıya ekiyor ve çiçek açmaya başlıyor. Çiçekli, magnet ve lazer kesimli hediyelikler en beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Ahşap ve pleksi nikah şekeri modelleri lazer kesim makinesi ile kesilmektedir. Lazer kesim hediyelikler arasında ahşap, sonsuzluk, kafes, kalp gibi hediyelikler hazırlanmaktadır. Lazer kesim ahşap magnetler en çok satılan magnetler arasında yer almaktadır. Lazer kesimli magnetlerle takvimli nikah hediyelikleri yapılmaktadır. Gelin ve damat isimleri ve takvimde nikah tarihleri bulunmaktadır. İsteğe göre çiçek renkleri ve kurdele renkleri yapılmaktadır.

Nikah Hediyelikleri Pendik

Nikah hediyelikleri arasında Taş Magnet, Açacak Magnet. Buton açacak en beğenilen modeller arasındadır. Taş magnet genellike geometrik desen, gelin ve damat resimli veya çiçekli modellerden oluşmaktadır. Taş magnetler genellikle kare ve dikdörtgen olarak tasarlanmaktadır.

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum