Menü Kapat

Pendik Davetiye Fiyatları

Pendik Davetiye Fiyatları

Pendik davetiye fiyatları sayfamızdan en güncel düğün ve nişan davetiyesi fiyatlarını inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Pendik davetiye fiyatları sayfamızda en çok satılan davetiye kataloglarının modelleri yer almaktadır. En güncel davetiye modelleri arasında özel tasarımlı, lazer kesimli sade, lüks, resimli, şeffaf, mühürlü davetiye modelleri yer almaktadır. 

Davetiye katalogları arasında Liva, Ekonom, Butiqline, Elite, Ela, Wedding, Erdem, İklim, Liva Lüks, Armoni, Sedef, Polen Ekoline, Stylish, Nova, Flora davetiye katalogları yer almaktadır.

Davetiye fiyatları kağıt cinsi, zarfın kalınlığı ve baskı çeşidine göre belirlenmektedir. Zarfsız davetiye modelleri ve ufak ebatlı davetiye modelleri her zaman diğer modellere göre uygun davetiye kategorisinde gösterilmektedir.
 
Özellikle Altın yaldız varak baskılı ve gümüş yaldız varak baskılı kalın kağıtlı davetiye modelleri lüks davetiye kategorisinde yer almaktadır. Son zamanlarda şeffaf asetatlı ve mühürlü düğün davetiyes modelleri ön plana çıkmaktadır. Şeffaf Asetatlı davetiye modelleri altın varak baskılı ve gümüş varak baskılı olarak tasarlanabilmektedir.
 
Vintage ve Retro Davetiye modelleri günümüzde oldukça beğenilen davetiye kategorileri arasında yerini almaktadır. Retro davetiye modelleri yakın geçmişi, Vintage davetiye ise tüm geçmişi kapsayan davetiye modellerinden oluşmaktadır. Günümüzde Retro ve Vintage davetiye modelleri güncelliğini korumaktadır.
 
Ayrıca 2020 Davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Bu davetiye modelleri fiyatları diğer davetiyelere göre daha uygundur. 

Şeffaf Davetiye Fiyatları

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine pendik davetiye olarak hizmet vermekteyiz. Pendik Davetiye olarak web sitemizde yüzlerce model beğeninize sunmaktayız. Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. 

Düğün davetiyeleri, Kına davetiyeleri, Nişan ve Nikah davetiyeleri, Sünnet davetiyeleri, Kampanyalı davetiye modelleri, 2020 Yeni sezon ürünleri,  Uygun davetiye modelleri, Birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

En çok satan şeffaf ekonom davetiye modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9217, ve 9219 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. Şeffaf elite davetiye modelleri arasında 85832, 85833, 85845, 85871 ve 85872 nolu modeller beğenlien modeller arasındadır.

Pendik Uygun Davetiye Fiyatları

Web sayfamızdaki kategorimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Birbirinden anlamlı şık ve sade davetiye çeşitleri arasından kendinize en uygun olan davetiye modellerini  kolaylıkla seçebilirsiniz.

Ekonom davetiye modelleri 9203, 9204 ve 9205 nolu davetiye modelleri çiçekli, suluboya desenli ve geometrik desenli olarak tasarlanmış olup uygun davetiye fiyatları kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca en çok satan davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Mühürlü Davetiye Fiyatları

Mühürlü davetiyeler arasında 9192, 9193 ve 9218 nolu modeller beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle kullanılan zarflar arasında yeşil, siyah, krem renkli zarflar ön plana çıkmaktadır.

 İç baskı kartları krem renk ve altın yaldız desenli ve şeffaf asetatlı olarak tasarlanmaktadır. Yazıları altın yaldız varak baskılı veya siyah renk ofset baskılıdır. aksesuar olarak gelin ve damadın isimlerinin baş harflerinin olduğu mühür aksesuar olarak kullanılmıştır. Mühürlü davetiye modelleri sade ve lüks davetiye kategorisinde yer almaktadır.

Nişan Davetiye Fiyatları

Nişan davetiyesi fiyatları en güncel davetiye modelleri ile web sitemizde yer almaktadır. Nişan davetiyelerini özellikle Butiqline Davetiye, Liva Lüks Davetiye, Armoni Davetiye, Stylish Davetiye kataloglarından inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Altın varak baskılı ve Gümüş varak baskılı olarak tasarlanmış olan davetiyeler diğer davetiyeler göre daha pahalıdır. Ayrıca web sayfamız içerisinde, 2020 Davetiye modelleri, Şeffaf, mühürlü, püsküllü, lazer kesimli, vintage, retro, karikatürlü, mermer desenli, geometrik desenli, gri zarflı, kurdeleli, siyah zarflı, zarfsız, çiçekli, bordo zarflı, gelin ve damat figürlü, resimli, kraft zarflı, hasır ipli, sade davetiye,  bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır.

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum