Menü Kapat

Pendik Düğün Davetiyesi

Pendik Düğün Davetiyesi

Pendik düğün davetiyesi sayfamızda en güncel şeffaf, mühürlü, kadife, mermer desenli, sade, özel tasarımlı davetiye modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. 

En çok satan düğün davetiyesi modellerimiz arasında ekonom davetiye modelleri kategorosinde yer alan mermer desenli, geometrik desenli, şeffaf pvc, mühürlü, ikili. hasır ipli, altın yaldızlı, sade, gri ve siyah zarflı, düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. Liva düğün davetiye modelleri arasında mermer desenli, geometrik desenli, çiçekli davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır. 

En beğenilen liva düğün davetiye modelleri arasında 7203, 7204 ve 7205, 7209, 7211 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Butiqline düğün davetiye kategorisinde kadife, şeffaf, kalın gramajlı, özel tasarımlı, lazer kesimli, altın yaldız, gümüş yaldız, ve sade düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. Sade düğün davetiyesi modellerini beğenenler için butiqline düğün davetiyesi kataloğu  ön plan çıkmaktadır.

En beğenilen ekonom davetiye modelleri arasında 9171, 9152, 9192, 9193, 9206 ve 9218 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır.

Pendik Düğün Davetiyesi Modelleri

Pendik düğün davetiyesi katalogları arasında en güncel davetiye modelleri ve fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Erdem, Butiqline, Ekonom, Elite, Ela, Wedding, İklim, Armoni, Polen Ekoline, Stylish, Belisima, Flora, Nova düğün davetiyesi kataloglarını bünyesinde bulunduran firmamız en güncel düğün davetiye modelleri ve fiyatları ile hizmet vermektedir. Düğün davetiyesi modelleri arasında farklı tasarımlı değişik düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. Düğün davetiyesi aksesuarları arasında hasır ip, altın yaldız püskül, kurdele, kuru çiçek, beyaz inci, altın yaldız ve gümüş yaldız taş en çok kullanılan düğün davetiyesi aksesuarlarıdır.

Düğün Davetiyesi

Erdem düğün davetiyesi kataloğu genellikle kalın gramajlı, kadife, altın yaldız baskılı, lazer kesimli ve özel tasarımlı düğün davetiyesi modelleri ile ön plan çıkmaktadır. Davetiye modellerinde genellikle aksesuar olarak püskül kullanılmıştır. Yazıları altın yaldız varak baskılı olarak tasarlanmıştır. 

Armoni düğün davetiyesi kataloğu genellikle kalın gramajlı, altın yaldız baskılı, gümüş yaldız baskılı, lazer kesimli ve özel tasarımlı düğün davetiyesi modelleri ile ön plan çıkmaktadır. Davetiye modellerinde genellikle aksesuar olarak püskül ve krem renk kurdele kullanılmıştır. 

Mermer desenli davetiye modelleri arasında 9171 ve 9175 no’lu davetiye modelleri beğenilen mermer desenli davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 9192, 9193 ve 9218 no’lu modeller sade ve lüks mühürlü davetiye modelleri arasındadır. Mühürlü davetiye modellerinde mühürlerin üzerinde gelin ve damadın baş harfleri bulunmaktadır. Mühür baskı ücreti adet gözetmeksizin 80 TL’dir. 2020 yılının en çok beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Ekonom Mühürlü Davetiye Modelleri 9192 – 9193 – 9218

9193 nolu davetiye modeli yeşil zarflıdır ve aksesuar olarak mühür kullanılmıştır. en beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. İç baskı kartı krem renklidir. yazıları siyah ofset baskılıdır. 9192 nolu model siyah zarflı ve mühürlü olarak tasarlanmıştır. 

İç baskı kartı krem renli ve siyah ofset baskılıdır. 9218 nol davetiye modeli mühürlü ve krem renkli zarflıdır. İç baskı kartı şeffaf asetatlı ve yazıları altın yaldız varak baskılı olarak tasarlanıştır. sade olarak tasarlanmış mühürlü davetiye modelleri en çok beğenilen düğün davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Sade Düğün Davetiyesi

Sade düğün davetiyesi modelleri olarak en çok satan krem renk zarflı, gri zarflı ve siyah zarflı düğün davetiyesi modelleri ön plana çıkmaktadır. 2020 sezonun başlamsıyla birlikte mühürlü davetiye, şeffaf pvc davetiye modelleri beğenilen sade düğün davetiyesi modelleri arasında yer almaktadır. 

Sade düğün davetiyesi modelleri yazıları genellikle altın yaldız ofset baskılı ve ya altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı olarak tasarlanmıştır. Sade davetiye modelleri arasında 1112, 1116, 1119, 1121 ve 1124 butiqline davetiye modelleri yer almaktadır.

Şeffaf Düğün Davetiye Modelleri

Şeffaf düğün davetiyesi modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9217 ve 9218 no’lu düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı olarak tasarlanan şeffaf davetiye modelleri beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Ekonom Davetiye 9211, Gri Zarflı, Şeffaf Asetatlı Davetiye
Ekonom Davetiye 9245, Siyah Zarflı, Şeffaf Davetiye
Ekonom Davetiye 9218, Krem Renk Zarflı, Mühürlü, Şeffaf Davetiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum