Pendik Düğün Davetiyesi

Pendik düğün davetiyesi sayfamızda, mermer ve geometrik desenli , özel ve değişik tasarımlı lüks davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca farklı ve orjinal, zarflı ve zarfsız, fotoğraflı, sade ve lüks düğün davetiye modelleri ve yüzlerce düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdeyiz. 

Pendik Düğün Davetiyesi Modelleri

Pendik düğün davetiyesi modelleri en güncel erdem, butiqline, ekonom, elite, ela, wedding, iklim, armoni, polen ekoline, stylish, flora, nova düğün davetiyesi kataloglarını bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları ile hizmet vermektedir. En güncel düğün davetiyelerini pendik davetiye sayfamızdan inceleyebilirsiniz. En ucuz düğün davetiye örnekleri arasında zarfsız ve kendinden zarflı davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır. 

Nişan davetiye örnekleri arasında değişik tasarımlı düğün davetiyeleri, şeffaf davetiye, mühürlü davetiye, kendinden zarflı davetiye, beyaz zarflı, vintage davetiye, fotoğraflı davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün davetiyesi modelleri arasında değişik ve farklı tasarımlı, zarflı ve zarfsız, kare ve dikdörtgen, sade ve lüks, orjinal ve modern düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. Düğün davetiyesi aksesuarları arasında hasır ip, altın yaldız püskül, kurdele, kuru çiçek, beyaz inci en çok kullanılan düğün davetiyesi aksesuarlarıdır.

Pendik Düğün Davetiyesi Örnekleri

Pendik düğün davetiyesi örnekleri arasında mermer desenli, geometrik desenli, şeffaf, mühürlü, ikili, hasır ipli, altın yaldızlı, sade, gri ve siyah zarflı, düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. Ayrıca en beğenilen davetiye örnekleri arasında 7203, 7204 ve 7205, 7209, 7211 no’lu düğün davetiye örnekleri yer almaktadır. Sade düğün davetiyesi modelleri yazıları genellikle altın yaldız ofset baskılı ve ya altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı olarak tasarlanmıştır. Sade davetiye modelleri arasında 1112, 1116, 1119, 1121 ve 1124 butiqline davetiye modelleri yer almaktadır.

Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiye modelleri arasında lüks davetiye modelleri genellikle kalın gramajlı, kadife, altın yaldız baskılı, lazer kesimli ve özel tasarımlı düğün davetiye modelleri ile ön plan çıkmaktadır. Davetiye modellerinde genellikle aksesuar olarak püskül kullanılmıştır. Yazıları altın yaldız varak baskılı olarak tasarlanmıştır. 

Şeffaf düğün davetiyesi modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9217 ve 9218 no’lu düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı olarak tasarlanan şeffaf davetiye modelleri beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Armoni düğün davetiyesi kataloğu genellikle kalın gramajlı, altın yaldız baskılı, gümüş yaldız baskılı, lazer kesimli ve özel tasarımlı düğün davetiyesi modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Davetiye modelleri genellikle aksesuar olarak püskül ve krem renk kurdele kullanılmıştır. 

Mermer desenli davetiye modelleri arasında 9171 ve 9175 no’lu davetiye modelleri beğenilen mermer desenli davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 9192, 9193 ve 9218 no’lu modeller sade ve lüks mühürlü davetiye modelleri arasındadır. 

Şeffaf Düğün Davetiyesi

Birbirinden farklı şeffaf düğün davetiye modellerimiz ile en iyisini sunmak adına tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. En yeni düğün davetiye modellerimiz ve en beğenilen şeffaf davetiye modellerini en uygun fiyatlarla beğeninize sunuyoruz. En güncel 2021 şeffaf davetiye modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9215 9216,9217 ve 9218 modellerimiz yer almaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum