Menü Kapat

Pendik Matbaa

Pendik matbaa en uygun online matbaa ve kaliteli baskı hizmetleri ve baskı ürünleri, uygun davetiye fiyatları ile online matbaa kartvizit, el ilanı, broşür, magnet, sticker ve tüm siparişlerinizde hizmetinizdeyiz. Pendik matbaa ürünleri arasında düğün davetiyeleri, kişisel kartvizit örnekleri, şeffaf kartvizit, laklı kartvizit, mıknatıslı kartvizit fiyatları ve kartvizit basımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca pendik matbaa olarak kaliteli ve müşteri odaklı ve müşterilerine her zaman memnuniyet sunmaya çalışan firmamız en ugun fiyatlarla hizmetinizdedir. Matbaa hizmetleri arasında cepli karton dosya, ucuz broşür, 1000 adet kartvizit, matbaa promosyon, kartvizit magnet, özel tasarım kartvizit, logo kartvizit tasarım, A5 broşür, etiket, pleksi kartvizit, kabartmalı kartvizit fiyatları, logo ve kartvizit tasarımı yer almaktadır.

Matbaa Nedir ?

Matba uygulaması ilk olarak uzakdoğu’da kullanılmıştır. Bilinen İlk matbaa, ağaç oyma tekniği kullanılarak, M.S. 593 yılında Çin’de kurulmuş ve ardından ilk basılı gazete 700 senesinde Çin’in Pekin şehrinde çıkarılmıştır. Bununla birlikte sekizinci yüzyılda Japonya’da da baskı yapıldığı ve İmparatoriçe Shotoko’nun Budizm’in kutsal yazılarını Sanskrit (Hint dili) dilinde Çin alfabesiyle bastırdığı biliniyor. 

Tarihte bilinen en eski eksiksiz basma kitap olan “Tianemmen ruloları” Çin’de M.S. 868’de basılmış ve meydana getirilmiştir. Tek tek harfler kullanılarak baskı yapmayı da Pi Sheng adında bir Çinli M.S. 1040’da porselenden meydana getirilmiş harfler kullanarak denemiştir. Sheng, hazırladığı baskıları tamamladıktan sonra meydana getirdiği kalıbı tekrar bir ısıtma işlemine sokarak üzerindeki harfleri birer birer sökmüştür. Bir dahaki baskı için harfleri hazırlayabilme imkanı sunan bu teknik sayesinde de şimdilerde “tipo baskı” olarak bilinen baskı türünün temellerini atmıştır.

Osmanlı İmparatorluğunun ilk matbaası daha 1493 yılında, İbrahim Müteferrika’dan 234 yıl önce, İspanyol göçmeni David ve Samuel İbn Nahmias Kardeşler tarafından kuruldu. İlk kitap, Yakup ben Asher’in Arba’ah Turim eseri 13 Aralık 1493’te basıldı. İtalik hurufatı, sayfa düzeni, folyo işaretleme tekniği, metin başının büyük harfle belirtilmesi gibi yenilikleri matbaa sanatına kazandıranlar da 1530’da İtalya yolu ile İstanbul’a gelip yerleşen Sonsino ailesidir. Türkiye de ilk matbaa 1729 yılında ibrahim Müteferrika tarafından kurulmuştur.

Pendik Davetiye Matbaa

Pendik davetiye matbaa olarak sayfamızda mühürlü, şeffaf, aydıngerli, lazer kesimli, kadife, vintage, kraft zarflı, geometrik desenli, mermer desenli, hasır ipli, sade, çiçekli ve özel tasarımlı davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır. Renk matbaa pendik en güncel zarflı ve zarfsız davetiye modelleri ile hizmetinizdedir.

En ucuz matbaa davetiye modelleri arasında rustik, otantik, vintage, retro, düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca düğün davetiyesi pdf, düğün davetiye psd davetiye modelleri, e-davetiye modelleri, dijital davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Pendik matbaa sayfamızda en güncel, matbaa davetiye modelleri ve en ucuz matbaa davetiye fiyatları yer almaktadır. Davetiye matbaa pendik kategorimizde sade ve şık davetiye modelleri yer almaktadır. Renk matbaa pendik, online matbaa olarak en ucuz düğün davetiye modelleri ile hizmetinizdedir.

Pendik Matbaa Davetiye

Pendik matbaa davetiye sayfamızda en güncel ve ucuz davetiye modelleri bulunmaktadır. Sedef, Flora, Nova, Polen Ekoline, Erdem, Butiqline, Ekonom, Armoni, Elite, Ela, Wedding, Liva, Liva Lüks davetiye kataloglarının modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Eğer davetiyenizin bu düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi özel tasarımlı altın varak baskılı ve gümüş varak baskılı davetiyeler yönünde de belirleyebilirsiniz. 

Özel tasarımlı düğün davetiye modelleri arasında mühürlü, şeffaf, geometrik, mermer desenli davetiye modelleri yer almaktadır. En beğenilen davetiye modelleri arasında çiçekli, karikatürlü, fotoğraflı, takvimli, ferman şeklinde davetiye modelleri yer almaktadır. Uygun matbaa davetiye kategorisi içersinde 1000 adet davetiye modelleri yer almaktadır.

Matbaa Davetiye İstanbul

Matbaa davetiye İstanbul kategorimiz arasında en sade ve şık, orjinal düğün davetiye modelleri yer almaktadır. Hareketli davetiye modelleri, karikatürlü, resimli, fotoğraflı, özel tasarımlı, lavantalı, papatyalı davetiye modelleri Matbaa Davetiye İstanbul kategorisi içinde yer almaktadır. 

Ayrıca mor, bordo, kraft, lila, lacivert davetiye modelleri ve beyaz zarflı, gri zarflı, siyah zarflı düğün davetiyeleri beğenilen modeller arasındadır. En uygun online matbaa ve kaliteli baskı hizmetleri pendik matbaa hizmetinizdedir. Matbaa sayfamız üzerinden online baskı fiyatlarımız, el ilanı baskı, düğün ve nişan davetiyeleri, 2021 yılının en ucuz kartvizit fiyatları, broşür baskı fiyatları, kağıt afiş fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Renk matbaa pendik, mühürlü, şeffaf, geometrik ve mermer desenli, sade ve lüks davetiye modelleri arasında Ekonom, butiqline, wedding, liva lüks davetiye modellerini incelebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen şeffaf davetiye modelleri ve geometrik düğün davetiye modelleri özel tasarımlı düğün davetiyeleri kategorisinde yerini almıştır.

Pendik Matbaa Kartvizit

Pendik matbaa kartvizit kategorimizde en ucuz kartvizit fiyatları, mıknatıslı kartvizit, şeffaf kartvizit örnekleri, magnet kartvizit. kartvizit örnekleri ve matbaa kartvizit fiyatları ile hizmetinizde.

En uygun fiyat ve hızlı teslimat ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Pendik matbaa sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun matbaa davetiye fiyatları hakkında bilgi alabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Pendik matbaa olarak geniş ürün yelpazesi ile sizlere düğün davetiyesi, kartvizit, el ilanı, broşür, poster, afiş gibi birçok ürünlerde online matbaa hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca dijital matbaa ve dijital baskı hizmetleri de vermketiyiz. Web sitemizden veya iletişim bilgilerimizden online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Pin It on Pinterest

WhatsApp chat
Hemen Ara
Konum