Menü Kapat

Pendik Nikah Şekeri

Pendik Nikah Şekeri

En güncel 2020 pendik nikah şekeri modelleriyle her bütçeye uygun nikah şekeri modelleri sunmaktadır. Nikah şekeri bir nevi bu mutluluğu paylaşmaya gelen davetlilere verilen değeri gösteren bir gelenek. Nikah şekeri, gelin ve damadın düğüne katılan davetlilere teşekkür etmesi için de güzel bir armağandır. 

Nikah Şekeri modellerini web sitemizden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz nikah şekeri modelinin kodunu bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

 Web sitemiz üzerinden veya aklınızda yer alan farklı, güncel ve özel nikah şekeri hediyeliklerin tasarımlarını yapabilmekteyiz. 2020 model özel tasarımlı nikah şekeri modelleri arasında tealight, jel mum, lavanta kesesi, kandil, yeşeren kalem, kütük mumluk, taş magnet, açacak magnet, pleksi magnet gelmektedir. Bütçenize uygun modellerin tasarımını üretebilen firmamız bir çok ürünün bulunduğu renkli ve özel tasarımlı seçenekli nikah, söz, nişan hediyelikleri müşterilerine sunmaktadır.

Nikah Şekeri Modelleri

Gelin damat nikah şekeri, ahşap mumluk, kütük ağaç mumluk, kandil nikah şekeri, sabun nikah şekeri, çerçeve nikah şekeri, polyester nikah şekeri, porselen nikah şekeri, anahtarlık nikah şekeri, lavanta kesesi, kavanozda kokulu mum nikah şekeri, ayna nikah şekeri, 3 cm’lik pleksi kalp, taç, kütük ağaç mumluk, tealight mum, kelebek magnetler, ahşap isme özel, nikah, nişan, düğün, kına hediyelik kutu modeller, jel mum 25cc cam şişe nikah şekeri, kuru çiçek mini cam fanus, küçük boy sabun, pleksi modeller ve Nikah şekeri 2020 modelleri başlıca seçenekler arasındadır. 

Magnet nikah şekeri evlilik hazırlıklarında nikahta dağıtılacak şekerin yeri ayrıdır. Günümüzde o kadar şık ve zarif nikah şekeri modelleri hazırlanıyor ki, çiftler bu güzel modeller arasından hangisinin kendi mutluluklarını temsil edeceğine karar vermekte zorlanabiliyor. 

Pendik Nikah Şekeri Modelleri 

Evlenen çiftlerin davetlilere o güne ait bir hatıra sunması gerektiğini düşündüğünde akla gelen şeylerden biri de nikah şekerleridir. Sizde kaliteli nikah şekeri, magnet ve özel tasarımlı ve lavantalı nikah hediyeliklerini en uygun fiyata almak istiyorsanız mutlaka 

Nikah şekeri pendik sitemizi ziyaret etmelisiniz. Konuklarınıza bu özel günün bir hatırası olarak vereceğiniz nikah şekeri o güne dair güzel bir anı olarak kalacak, her baktıklarında sizi anacaklardır. Nikah şekerlerin arka kısmında, “Teşekkür ederiz” yazısı ve çiftin isimleri ve günün tarihi bulunmalıdır. 

Nikah şekeri seçiminizi 1 ay kadar önceden yapın ve davetinize katılacakların sayısı belli olur olmaz nikah şekerlerinizi sipariş etmenizi öneririz. İsim kartları ürünlerin üzerinde montajlı olarak tasarlanmaktadır.

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum