Menü Kapat

Sedef Davetiye

 • Davetiye Pendik
 • Sedef Davetiye
 • Sedef Davetiye Pendik 

  Sedef davetiye pendik sayfamızda kadife, sade, lazer kesimli, püsküllü, yaldızlı davetiye modellerini ve  yüzlerce davetiye modelini beğeninize sunmaktayız. Evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. Davetiye sipariş verme işini sorunsuz hale getirmek artık çok kolay. İstanbul Pendik’teki Mağazamızdan kaliteli ve şık düğün davetiyeleri, nikah davetiyeleri, nişan davetiyelerini, sünnet davetiyesi modellerini sizlere sunmaktayız.

  Vintage ve Retro Davetiye modelleri günümüzde oldukça beğenilen davetiye kategorileri arasında yerini almaktadır. Retro davetiye modelleri yakın geçmişi, Vintage davetiye ise tüm geçmişi kapsayan davetiye modellerinden oluşmaktadır. Günümüzde retro ve vintage davetiye modelleri güncelliğini korumaktadır. Ayrıca 2020 davetiye modelleri arasında yerini almaktadır.

  Sedef Davetiye Modelleri Pendik

  Sedef davetiye modellerini incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Pendik Davetiye web sitemiz içerisinde vintage, retro, hasır ipli, kraft zarflı, çiçekli, mühürlü, pleksi, şeffaf,mermer desenli, geometrik desenli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır. Armoni, Nova, Liva, Stylish, Ekoline, Sedef, Erdem, Elite, Ela, Ekonom, Erdem, Butiqline kataloglarının modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

  Sedef davetiye modelleri arasında, lazer kesimli düğün davetiye modelleri, kabartmalı davetiye, lüks düğün davetiyeleri, püsküllü, kabartmalı, sade düğün davetiyesi, özel tasarımlı, altın yaldızlı, tuğralı ve kadife düğün davetiyesi modellerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Kampanyalı, değişik düğün davetiyesi örnekleri, 2020 yeni sezon ürünleri, uygun davetiye modelleri, lüks davetiye modellerini ve birbirinden şık davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. En beğenilen Sedef püsküllü davetiye modelleri arasında 3627, 3704 ve 3678 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. Lazer kesimli davetiye modelleri arasında 3715, 3721 ve 3727 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. sedef davetiye modelleri genellikle özel tasarımlı, kadife, altın yaldızlı, kalın gramajlı ve lazer kesimli olarak üretilmiştir.

  Sedef Sade Davetiye Modelleri

  Sedef krem renk sade davetiye modelleri arasında 3639, 3641, 3663, 3670, 3682 ve 3687 no’lu modeller yer almaktadır. Krem renkli sade davetiye modelleri kare ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmıştır. 3670 sedef davetiye modeli fiyatı 6,99 tl’dir. Davetiye ikiye katlamalıdır. Dış kısmı kadife ve isim pencereli olarak tasarlanmıştır. Zarfı krem renkli ve iç baskısı altın yaldız olarak tasarlanmıştır. Özel tasarımlı ve Lüks davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

  WhatsApp chat
  Hemen Ara
  Konum