Sedef Davetiye

Sedef davetiye pendik sayfamızda kadife davetiye modelleri, sade ve şık düğün davetiyeleri, lazer kesimli davetiye, püsküllü düğün davetiye, ucuz davetiye fiyatları, lüks davetiye, orjinal düğün davetiyeleri, özel tasarımlı davetiye modellerini ve değişik tasarımlı davetiye modelini beğeninize sunmaktayız. Değişik tasarımlı davetiye modellerimiz davetiye pendik sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

2021 davetiye modelleri arasında takvimli davetiye. ferman davetiye, kuru çiçekli düğün davetiyesi, şişe davetiye, yaprak desenli davetiye, dijital davetiye, e-davetiye, ayraç davetiye, mühürlü düğün davetiyesi, şeffaf davetiye, geometrik ve mermer desenli davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca tohumlu düğün davetiyesi, magnet davetiye, gelin damat davetiye, ilginç davetiye, farklı davetiye modelleri, papatyalı davetiye, pdf davetiye, dijital davetiye, renkli zaeflı davetiye, kutulu davetiye modelleri nişan davetiyesi fiyatları düğün ve nişan davetiyesi kategorisinde yer almaktadır.

Davetiye sipariş verme işini sorunsuz hale getirmek artık çok kolay. İstanbul Pendik’teki mağazamızdan sade ve şık düğün davetiyeleri, en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, nikah davetiyeleri, nişan davetiyelerini sizlere sunmaktayız. Vintage düğün davetiyesi, retro davetiye, rustik ve otantik davetiye modelleri günümüzde oldukça beğenilen düğün davetiyesi örnekleri arasında yerini almaktadır.

Sedef Davetiye Modelleri

Sedef davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün, nikah  ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.  Pendik davetiye web sitemiz içerisinde vintage davetiye, retro daveiye, hasır ipli, kraft zarflı, çiçek desenli, mühürlü davetiye, şeffaf davetiye, resimli davetiye modelleri, mermer desenli, geometrik desenli davetiyelerin bulunduğu davetiye modelleri de yer almaktadır. 

Sedef davetiye modelleri arasında, lazer kesimli davetiye modelleri, lüks düğün davetiyeleri, püsküllü davetiye modelleri, ilginç düğün davetiyeleri, ucuz düğün davetiyeleri, değişik tasarımlı düğün davetiyeleri, özel tasarımlı ve kadife düğün davetiyesi modellerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. 

En beğenilen sedef püsküllü davetiye modelleri arasında 3627, 3704 ve 3678 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. Lazer kesimli davetiye modelleri arasında 3715, 3721 ve 3727 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. sedef davetiye modelleri genellikle özel tasarımlı, kadife, altın yaldızlı, kalın gramajlı ve lazer kesimli olarak üretilmiştir.

Sedef Davetiye Fiyatları

Sedef sade davetiye modelleri arasında 3639, 3641, 3663, 3670, 3682 ve 3687 no’lu modeller yer almaktadır. Krem renkli sade davetiye modelleri kare ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmıştır. Özel tasarımlı, sade ve lüks düğün davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 3670 sedef davetiye modeli fiyatı 6,99 tl’dir. Dış kısmı kadife ve isim pencereli olarak dizayn edilmiştir. Zarfı krem renkli ve iç baskısı altın yaldız varak baskı olarak tasarlanmıştır. 

En ucuz düğün davetiye fiyatları hakkında pendik davetiye fiyatları sayfamızı inceleyebilir ve bilgi alabilrisiniz. 3705 ve 3706 nolu davetiye modelleri kare şeklinde ve kadife olarak tasarlanmıştır. 3705 nolu model bordo renkli kadife, 3706 nolu model krem renkli kadife modeldir. İç baskı kartları krem renklidir. Aksesuar olarak altın yaldız püskül kullanılmıştır. 

3670 no’lu davetiye modeli kadife davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Farklı ve değişik özel tasarımlı düğün davetiye modellerimizi düğün davetiyesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sedef davetiye 3705, 3706 ve 3707 no’lu modeller kadife davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 3707 no’lu model mor renkli kadifedir. İsim pencereli olan davetiyenin iç kısmı krem renklidir. Yazıları altın yaldız olarak tasarlanmıştır. Aksesuar olarak altın yaldız püskül kullanılmıştır. Sade ve şık nişan davetiyesi modellerimizi nişan davetiyeleri sayfamızdan inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. 

Sedef Davetiye Siparişi

Davetiye pendik sayfamızdan en güncel, sade ve şık düğün davetiyeleri, özel tasarım davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, kadife davetiye modelleri ve değişik tasarımlı davetiye modellerini inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0554 857 51 76 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca davetiye pendik instagram adresimizden davetiye modelinin resmini ve adetini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Scroll to Top
Hemen Ara
Konum