Menü Kapat

Şeffaf Davetiye Modelleri

liva luks davetiye 6141

Şeffaf Asetatlı Davetiyeler

Şeffaf asetatlı düğün davetiyesi modelleri 2020 yılının en çok beğenilen düğün davetiyesi modelleri arasında yer almaktadır. Zarf renkleri genellikli çiçekli, düz renk, ve geometrik desenli modellerden oluşmaktadır. Ayrıca isim pencereli olarak gelin ve damat isimlerinin göründüğü modellerde mevcuttur. Varak baskı şeklinde tasarlanmıştır. Genellikle gümüş ve altın varak baskı olarak tasarlanmış modeller kare ve dikdörtgen olarak dizayn edilmiştir.  Şeffaf davetiye modeller arasında Butiqline, Ekonom, Wedding ve Liva Lüks davetiye modelleri yer almaktadır.

Ekonom şeffaf davetiye modelleri arasında 9211, 9212, 9213, 9214, 9215, 9217, 9218, 9219, 9221 nolu modeller yer almaktadır.

Şeffaf asetatlı davetiye zarfları gri, lacivert, bordo, geometrik desenli, çiçek desenli modellerden oluşmaktadır. genellikle üzerlerinde gelin ve damat isimleri ve düğün tarihi basılmıştır. 2020 yılının en güncel modelleri arasında yer alan şeffaf davetiye modelleri iç baskı kartları ile zarfları arasındaki uyum ön plana çıkmıştır.

Butiqline Şeffaf Davetiye Modelleri

Elite Şeffaf Davetiye Modelleri

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum