Menü Kapat

Şeffaf Düğün Davetiyesi

Şeffaf Düğün Davetiyesi

2020 yılının düğün davetiyeleri arasında yer alan şeffaf düğün davetiyeleri nişan ve düğün davetiyesi kategorisi arasında yer almaktadır. Şeffaf düğün davetiye modelleri en çok satan davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Yeni sezon düğün davetiyesi modellerimizi, davetiye modellerimizi, modern ve trend düğün davetiye modelleri için web sitemizi inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Elite Şeffaf Davetiye Modelleri

En çok satan modeller arasında 85840, 85853, 85854, 85872 davetiye modelleri yer almaktadır.  Elite davetiye pendik sayfamızda Siyah davetiye modelleri arasında 85865 ve 85868 modelleri arasında yer almaktadır. 

Düğün davetiyeleri, Kına davetiyeleri, Nişan ve Nikah davetiyeleri, Sünnet davetiyeleri, Kampanyalı davetiye modelleri, 2020 Yeni sezon ürünleri, Uygun davetiye modelleri, Birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. 85832, 85833, 85845, 85846, 85870 ve 85872 no’lu davetiye modelleri şeffaf davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Şeffaf düğün davetiyesi modelleri genellikle altın varak baskı ve gümüş varak baskı olarak basılabilmektedir. Davetiyelerin zarf renkleri genellikle baskı renklerine göre uyum sağlamaktadır. Sade renkli zarflara örnek verecek olursak sade gümüş renkli zarflar ön plana çıkmaktadır. Zarflara altın varak baskı ve gümüş varak baskı yapılabilmektedir.dilen

Liva Lüks Şeffaf Davetiye Modelleri

En çok satan Liva Lüls davetiye modelleri arasında 6141, 6143 ve 6146 davetiye modelleri yer almaktadır. Şeffaf davetiye modelleri zarf renkleri gri, yeşil ve krem renkli olarak tasarlanmıştır. En çok tercih edilen altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. 

Şeffaf düğün davetiyesi modelleri genellikle altın varak baskı ve gümüş varak baskı olarak basılabilmektedir. Davetiyelerin zarf renkleri genellikle baskı renklerine göre uyum sağlamaktadır. Sade renkli zarflara örnek verecek olursak sade gümüş renkli zarflar ön plana çıkmaktadır. Zarflara altın varak baskı ve gümüş varak baskı yapılabilmektedir.

Davetiye Siparişi

Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaamızda hazırlıyoruz.

İstanbul Pendik’teki matbaamızın web sitesi olan Davetiye Pendik en güncel düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca Davetiye Pendik adlı instagram adresimizden en güncel davetiye örneklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0554 857 51 76 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Hemen Ara
Konum