Menü Kapat
 • Davetiye Pendik
 • Davetiye Pendik
 • Şeffaf Düğün Davetiyesi
 • Şeffaf Düğün Davetiyesi

  Şeffaf Düğün Davetiyesi Pendik

  2020 yılının düğün davetiyeleri arasında yer alan şeffaf düğün davetiyeleri nişan ve düğün davetiyesi kategorisi arasında yer almaktadır. Şeffaf düğün davetiye modelleri en çok satan davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Yeni sezon düğün davetiyesi modellerimizi, davetiye modellerimizi, modern ve trend düğün davetiye modelleri için web sitemizi inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

  Elite Şeffaf Davetiye Modelleri

  En çok satan modeller arasında 85840, 85853, 85854, 85872 davetiye modelleri yer almaktadır. En çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Elite davetiye pendik sayfamızda Siyah davetiye modelleri arasında 85865 ve 85868 modelleri arasında yer almaktadır. 

  Düğün davetiyeleri, Kına davetiyeleri, Nişan ve Nikah davetiyeleri, Sünnet davetiyeleri, Kampanyalı davetiye modelleri, 2020 Yeni sezon ürünleri, Uygun davetiye modelleri, Birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. 85832, 85833, 85845, 85846, 85870 ve 85872 no’lu davetiye modelleri şeffaf davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

  Şeffaf düğün davetiyesi modelleri genellikle altın varak baskı ve gümüş varak baskı olarak basılabilmektedir. Davetiyelerin zarf renkleri genellikle baskı renklerine göre uyum sağlamaktadır. Sade renkli zarflara örnek verecek olursak sade gümüş renkli zarflar ön plana çıkmaktadır. Zarflara altın varak baskı ve gümüş varak baskı yapılabilmektedir.

  Davetiye Siparişi

  Öncelikle davetiye siparişinizi vermeden sizlerin onayına sunmak için numune hazırlıyoruz. Size yazı tiplerini, renklerini, örneklerini birlikte sunacağımız bir numune hazırlayıp, dijital olarak gönderiyoruz. Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaamızda hazırlıyoruz. İstanbul Pendik’teki matbaamızın web sitesi olan Davetiye Pendik en güncel düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca Davetiye Pendik adlı instagram adresimizden en güncel davetiye örneklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz davetiye modelinin kod numarasının bizlere iletiniz. En kısa sürede fiyatlandırıp sizlere en uygun fiyatı verelim. Ürünlerle ilgili bilgi almak için WhatsApp: 0554 857 51 76 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat
  Hemen Ara
  Konum