Sünnet Davetiyeleri

Sünnet davetiyeleri en güncel fiyatlarımızla hizmetinizdedir. Web sitemizden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Sünnet davetiyesi modellerine bakıldığında yüzlerce model bulunmaktadır. Bu modellerin kategorileri arasında fotoğraflı, üç boyutlu, kapaklı, özel zarflı, karikatürlü, çizgi film karakterli, tuğralı modeller bulunmaktadır. Sünnet davetiyesi seçiminde konsept belirlemek davetiye seçiminde sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

 1. Hz. Muhammed’in emridir sünnet bana da nasipmiş bu mürüvvet duyan duymayana duyursun sevabına nail olmak isteyen bu mutlu günüme buyursun ellerinizden öperim sizleri de sünnetime beklerim.
 2. Sünnet düğünümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 3. Öyle bir köprüdür ki geçmek gerek, her müslüman gelsin görsün sünnet olup erkek olacak, gelirseniz mutlu kalacak.
 4. Ailemin tek oğluyum, babamın sağ koluyum, hey büyüklerim bende adam oluyorum, laf aramızda ya birazda korkuyorum. Bu mutlu günümüze sizleri de bekliyorum.
 5. Duyduk duymadık demeyin… Kıymetli büyüklerim ve sevdiklerim, bu mutlu günüme hepinizi beklerim.
 6. Dünyada Kuran ahirette iman, geldik dünyaya müslüman, müslümanlığın şartı sünnet cümlemizin mekanı olsun cennet bize de nasipmiş sünnet sünnetimize bekleriz ailemiz adına teşekkür ederiz.
 7. Oğlumuz diyor ki: ben bir küçük yavruyum her işimde doğruyum, ailemin sünnet olacak tek oğluyum, sizleri de düğünüme beklerim.
 8. Sünnet sünnet dediler, başımın etini yediler, sünnet olmazsan eğer, sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, hepinizi düğünüme bekliyorum.
 9. Gözlerim arayacak eşi dostu anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses teslimim sünnetçi amca istediğin kadar Kes.
 10. İki küçük yavruyuz, ailesinin sünnet olacak oğluyuz acaba bu iş nasıl olacak sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak korkudan biraz rengimiz solacak Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.
 11. Oğlumuz Mehmet ‘in sünnet sevincini sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.
 12. Oğlumuz Mert’in erkekliğe adım atacağı bu özel günde siz sevgili dost ve akrabalarımızı aramızda görmekten onur duyacağız.
Hemen Ara
Konum