Sünnet Davetiyesi

Sünnet Davetiyesi

Sünnet davetiyesi seçimi yaparken öncelikle konsept belirlemek gerekmektedir. En güncel ve ucuz Sünnet davetiyesi modellerini web sitemizden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. En çok satan sünnet davetiyesi katalogları arasında Erdem, Aras, Egehan, Polen, Sedef sünnet davetiyesi modelleri gelmektedir. 

En Güzel Davetiye Yazıları

Hz. Muhammed’in emridir sünnet bana da nasipmiş bu mürüvvet duyan duymayana duyursun sevabına nail olmak isteyen bu mutlu günüme buyursun ellerinizden öperim sizleri desünnetime beklerim.

Dünyada Kuran ahirette iman, geldik dünyaya müslüman, müslümanlığın şartı sünnet cümlemizin mekanı olsun cennet bize de nasipmiş sünnet sünnetimize bekleriz ailemiz adına teşekkür ederiz.

Allah (c.c)’nin emri Peygamberimiz (s.a.v)’ın sünnetini yerine getiriyoruz.Bu hayırlı günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Sünnet sünnet dediler başımın etini yediler sünnet olmazsan sana kız yok dediler.

Biraz korkum olacak biraz rengim solacak sünnetçi amca gelip bir parçacık çalacak. Bu mutlu gün içimizde ebediyen kalacak, biliyorum en bahtiyar annem ile babam olacak.

Öyle bir köprüdür ki geçmek gerek, her müslüman gelsin görsün sünnet olup erkek olacak, gelirseniz mutlu kalacak.

Ailemin tek oğluyum, babamın sağ koluyum, hey büyüklerim bende adam oluyorum, laf aramızda ya birazda korkuyorum. Bu mutlu günümüze sizleri de bekliyorum. 

Biricik oğlumuz erkekliğe ilk adımını atıyor. Bu önemli günümüzü tüm sevdiklerimizle paylaşmak istiyoruz. Siz değerli dostlarımızı da bu önemli günümüzde yanımızda görmek bizlere onur verecektir.

Duyduk duymadık demeyin… Kıymetli büyüklerim ve sevdiklerim, bu mutlu günüme hepinizi beklerim.

Biricik oğlumuz diyor ki, kirvem uzaklarda gelemez, siz olmazsanız sünnetçi amca kesemez, gelin birlikte olalım sünnetsiz kalmayayım, bekleyenim var onsuz solmayayım.

Oğlumuz diyor ki: ben bir küçük yavruyum her işimde doğruyum, ailemin sünnet olacak tek oğluyum, sizleri de düğünüme beklerim.

Başa gelen çekilir fazla olan kesilir bizi candan sevenler sünnet düğünümüze gelir.

İki küçük yavruyuz, ailesinin sünnet olacak oğluyuz acaba bu iş nasıl olacak sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak korkudan biraz rengimiz solacak Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.

Yüce dinimiz emretmiş. Duydum ki bu sünnetmiş. Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle sizleri de bekliyorum, sünnet düğünüme…

En Çok Tercih Edilen Modeller

Ömür boyu hatıra olarak saklanacak sünnet davetiyeleri modellerini özel tasarımlı olarak yaptırabilirsiniz. Renk Matbaa olarak İstanbul Pendik’te hizmetinizdeyiz. Sünnet Davetiye Siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz.  Sünnet davetiye özel davetiye tasarımlarıyla hizmetinizdeyiz. Beğenilen davetiye modelleri arasında osmanlı tuğralı modeller, arabalı modeller, özel tasarımlı modeller, fotoğraflı modeller gelmektedir.

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hemen Ara
Konum