Vintage Davetiye Modelleri

Vintage davetiye modelleri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi örnekleri bulabilirsiniz. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi vintage davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. 

Vintage davetiye sayfamızda kraft davetiye, kraft ipli davetiye, sade davetiye, çiçekli davetiye, özel tasarım davetiye, lazer davetiyelerin bulunduğu düğün davetiyesi modelleri de yer almaktadır. Sade ve şık özel tasarımlı davetiye modellerimizi pendik davetiye sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Vintage Davetiye Modelleri Pendik

Davetiye pendik kategorimizde 2021 yılının en güncel davetiye modelleri inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Kaliteli ve hesaplı düğün davetiye modellerini İstanbul Pendik’deki mağazamızdan veya online olarak dünyanın her noktasına siparişlerinizi göndermekteyiz. 

Web sitemizde lüks düğün davetiye modelleri ve fiyatları, nikah davetiyesi örnekleri, nişan davetiyesi fiyatları, farklı düğün davetiyeleri, mühürlü davetiye, şeffaf davetiye, sade ve şık, lazer kesimli, değişik tasarımlı düğün davetiyeleri yer almaktadır. 

İlginç davetiye modelleri arasında orjinal, vintage, kutlu, ahşap, davetiye, kişiye özel, dijital, düğün, nikah ve nişan davetiyeleri yer almaktadır. Değişik tasarımlı vintage davetiye modellerimizi liva davetiye sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Davetiye Modelleri

Davetiye pendik sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan düğün ve nişan davetiyesi modelleri bulabilirsiniz. Davetiye modelleri arasında armoni, liva, ela, erdem, ekonom, wedding, liva, butiqline, flora, polen ekoline düğün davetiyesi katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arasında yer almaktadır. 

Bu kataloglarda genelde şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, mermer desenli, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Püsküllü davetiye modelleri arasında armoni davetiye 19304 ve armoni davetiye 19311 modelleri yer almaktadır. 

19307 no’lu davetiye modelinin zarfı krem renk mermer desenli ve isim pencereli olan davetiye modelinin aksesuar olarak incisi bulunmaktadır. İç baskı kartı krem renkli ve altın yaldız varak baskılı olarak tasarlanmıştır. 19310 no’lu davetiye modelinin zarfı kahverengi mermer desenli ve isim pencereli olarak tasarlanmıştır. İç baskı kartının kenarları altın yaldız çerçeveli ve yazıları altın yaldız baskılıdır.

0 0 votes
Değerlendirmeler
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.x
Hemen Ara
Konum